Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetes terhes vagyok és...

6 hetes terhes vagyok és minden terhességi tünetem megszűnt ami idáig volt.Létezik,hogy azért mert elvetéltem,csak még nem vettem észre?

Figyelt kérdés

jún. 18. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már ultrahangon, volt embryo? Ha igen, akkor kb kizárt, hogy azért múltak el a tüneteid. Azokra amúgy is azt mondják, hogy jönnek-mennek. Ez akkor lenne inkább gyanús, ha fennáll a kémiai terhesség esélye. Ott lehet annak az előjele. Nálam így volt mindkét alkalommal. Rendes terhességeknél tényleg jött-ment az a kevés tünet is, ami volt :)
jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg 9 hetes vagyok… Nekem is hol van hányingerem hol nincs , vagy vannak kisebb nagyobb szúródások valamikor egész nap ,valamikor 2 napig semmi , a melleim valamikor lefelé szakadnak máskor nem faj .hetfon voltam dokinál, és azt mondta hogy semmi ok az aggodalomra hiszen ez ezzel jár …. Úgyhogy ez teljesen normális 😊nyilván ki hogy éli meg valakinek folyamatosan tünetei vannak valakinek meg egyáltalán nem
jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem íróknak, van, hogy minden baj nélkül elmúlnak vagy enyhülnek a tünetek, aztán vissza is térhetnek.

Ettől függetlenül sajnos jelentheti azt is, hogy gond van a fejlődéssel.

Nekem változtak már a tüneteim mindkét okból, remélem neked nem missed ab vagy hasonló probléma áll a háttérben!

jún. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen még nem is igazán voltak tüneteim. Jönnek mennek amúgy. Persze ilyen fiatal terhességnèl bármi lehet. Remélem minden rendben lesz.
jún. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges terhességemnél ilyenkor nekem még nem is nagyon voltak tüneteim, kb 7 hetesen kezdődtek, és utána is hol erősebbek voltak, hol gyengébbek. Amikor missed ab-om volt üres petezsákkal, akkor nem is kezdődtek el a terhestüneteim (vagyis mellfeszülés volt néha), pedig 9. héten állapították csak meg, hogy elhalt terhességről van szó.
jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!