Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lassan erősödő tesztnél kinek...

Lassan erősödő tesztnél kinek hány napra jött meg végül?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hét késés után.
ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jézusom. Igéretes.
ápr. 25. 22:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

6 napot késett

De volt amikor a kezdeti lassú erősödés után beindult, de sajnos uhn is 4-5 nappal kisebb volt 7.héten missed lett, akkor kezdtem el vérezni, majd műtöttek.

ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(


És mennyire voltak halványak/erősek a tesztjeitek?

ápr. 26. 08:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, és utána születtek egészséges kisbabáitok egy következő terhességből, aki spontán fogant?
ápr. 26. 08:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, nagyon halvány, de jól láthatóak voltak a tesztek, nem olyan hű de erős, de egyértelműen pozitív. Viszont az első teszt után 1 héttel csináltam még egyet, az is ugyanolyan volt, akkor sejtettem, hogy valami nem oké. Szerencsére magától elment, nem kellett műteni. A következő ciklusom már meg sem jött, mert azonnal terhes lettem. Problémamentes terhesség volt.
ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Örülök :) Remélem, hogy a következő, egyben egészséges terhesség nálam sem várat majd sokat magára :/
ápr. 26. 09:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Naggggyon lassan erősödött. 7hetesen voltam megállapításon, üres petezsák.

8hetesen petezsák, benne embrió, de szívhang nem. 5hetesnek felelt meg.

9hetesen műtöttek.

Műtét után 3 hónappal fogant a lányom

ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Uhh, megbolondulok, ha ez addig elhúzódik.
ápr. 26. 20:28
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

#9! Nekem erősödött, de már az elején is halványabb volt, mint másoknak ugyanannyi idős terhesen. Spontán vetélés lett. A vetélés után hagytam abba a progit, nyilván addig meg se tudott jönni.

Azóta terhes lettem, ugyanúgy halvány volt, de nézettem vérből, ott meg átlagnál jóval gyorsabban nőtt. Itt szerencsére nem lett vetélés. Egészséges cukiság, bár még hasban.

ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!