Gyerekvállalás, nevelés - Válasz nélküli kérdések
Nanny elektromos mellszívó, orrszívó bevállt? A porszívós orrszívóhoz képest milyen ennek az ereje, hatékonysága?
Babák
Babák
0
Rhophylac 300 Injekciót írtak fel valakinek terhesség alatt? A/negatív vércsoportom van. Igazándiból nem nagyon tudom mire jó vagy miért kell. Az orvos sem világosított fel igazán!
Terhesség
Terhesség
0
Ikeás gyermekpaplan melegségi foka hányas, ha össze kéne hasonlítani a felnőtt ikeás paplanokkal?
Babák
Babák
0
Mennyi idős volt a babátok, amikor elkezdtétek a szobatisztaságra szoktatást? Mennyi idő kellett a sikerhez? Meddig voltak "rendszeresek" a balesetek, ha egyáltalán voltak?
Babák
Babák
0
1 éves babámat hogy tudom leszoktatni a fejrázásról? Már megy és amikor csinálja akkor néha úgy megszédül hogy elesik, a nemre is rázza a fejét, lehet azt gyakorolja?
Babák
Babák
0
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!