Gyerekvállalás, nevelés - Válasz nélküli kérdések
10 hete szültem császárral,2 hete volt egy méhkaparásom gyulladás miatt. Ma erős menstruáció szerű görcseim vannak, vérzésem az nincs. Elképzelhető hogy meg fog jönni?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
0
Van itt olyan anyuka, aki szeretne rendszeresen futni a Városligetben, de nincs hova tenni a kicsit?
Kisgyerekek
Kisgyerekek
0
Akinek a babája kihányta a Sinlacot (többször is olvastam itt), a tejpéphez hogyan viszonyult? Az is visszajött?
Babák
Babák
0
Az ózdi kórházban szeretnék szülészorvost fogadni. Vannak jó tapasztalatok? Ajánlatokat kérek szépen.
Szülés
Szülés
0
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!