Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek lehetett szexeltetek...

Akiknek lehetett szexeltetek terhesen? Ha nem miért nem? Ti kivantatok?

Figyelt kérdés
És ha nem szexeltetek csináltatok kézzel vagy szájjal?
2019. jún. 19. 19:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én még nagyon az elején vagyok 5-6. hét, de nem kívánom. Nem is igazán akarok, fáradékony vagyok, és gyomorégésem is van, nem komfortos sehogy.

Kedvesem pedig inkább parázik, hogyhogy azt hiszem, inkább önkiszolgálás lesz, vagy egy kis kézimunka. :) Remélem azért változik majd idővel, mert nem szeretnék innentől kezdve 10 hónapig nélkülözni. :-)

2019. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 hani25 válasza:
Én most vagyok 18+5 napos vàrandós és sajnos nem kivànom az együttléteket férjemmel, pedig terhesseg elött sokat heti 3-4-szer biztos voltunk együtt. A babàt is féltem, óvatos vagyok. Persze pàrom jobban kívàn most mint valaha ahogy egyre kerekedem. De valahogy nem kivànom az egészet most, bàr néha azért megtörténik, férjemet sem akarom büntetni. Remélem terhesség utàn visszaàllnak a dolgok a régi kerékvàgàsba.
2019. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!