Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. dél körül kezdődött...

Kb. dél körül kezdődött azzal, hogy elkezdett fájni mind a két lábam (olyan érzés mint mikor lázasan, taknyosan fekszel és fájnak a végtagjaid), utána nagyon enyhe monoton derékfájás, majd olyan furi érzés a hasamban. Igaz nincs semmi baj?

Figyelt kérdés

Ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor meg akart jönni. Ez szünet nélkül. Azonnal lefeküdtem és vettem be MagneB6-ot, de nem igazán változott.

A baba mozog, ezek szerint jól van. Felébresztettem biztos nem esett jól neki, de tudni akartam mi van. 29. hetes vagyok, szombaton töltöm a 30. hetet. Érzett már valaki ilyet? Kérlek írjatok köszi


2008. nov. 12. 16:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg lehetséges hogy valami hülye front lesz? Elég front érzékeny vagyok sajnos. Akkor is szoktak a végtagjaim fájni, de igaz akkor a derekam nem.
2008. nov. 12. 16:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Igen, ezek bizony joslófájások. Nekem is ilyen szokott lenni. Szerintem jó lenne, ha emelnéd a magnézium adagot, mert még korai lenne, ha kibújna a picur. Próbálj sétálni, lezuhanyozni, az szokott használni ilyenkor. Minden jót! 38 hetes kismama.
2008. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs tapasztalatom, csak 7hetes vagyok, de próbáld meg felhívni a dokidat! lehet azt mondja majd, h. be kell menned, de lehet megnyugtat majd! Inkább ne kockáztass, nem éri meg.
2008. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia,


feküdj le , pihenj. Biztos nincs baj, csak kicsit kimerült vagy.

Vagy még az is lehet, hogy a növekedéstől fáj.

Van még hátra 10 hetetek, azalatt még sokat fog nőni..

Ha nem leszel jobban hívd fel a dokidat.


Boldog babavárást..:)

2008. nov. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 28. hét elejétől vannak ilyenek, de nem nyílik a méhszájam, pedig elég gyakoriak. Azért én is elmentem orvoshoz. Most 34 hetes vagyok.
2008. nov. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez volt tegnap: mensihez hasonló alhasi nyomás, derék - és végtagfájdalmak. Én is lefeküdtem, vettem be magnéziumot, mára jobb lett. 26 hetes vagyok.

Biztos a front miatt lehetett, mert látom, több ilyen kérdés is született!

2008. nov. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!