Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Deréktetoválás terhesség...

Deréktetoválás terhesség alatt sérülhet?

Figyelt kérdés
úgy értem kérdést hogy a csípőnk/ derekunk is olyan nagy változás alatt esik át mint a hasunk? vagy ott nem deformálodik el a tetoválás
2010. júl. 8. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem!A hát-rész,és a derék nekem picit kerekedett,de a tetoválás ennyi hízástól nem tud deformálódni,nekem ugyanolyan volt végig.
2010. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem van a derekamon kicsit a hasamra is rálóg de eddig nem deformálódott, nem repedt ki a hasam pedig 12kg híztam eddig. Bár genetika kérdése is kinek milyen a bőre.

33hkm

2010. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nővérem 17 kilót hízott a terhesség során, és semmi baja nem lett a derekán lévő, kb. tenyérnyi, színes tetkónak.
2010. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nem vagyok nagyon hízásra hajlamos de azért remélem lesz majd pocim

2010. júl. 8. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem teljes hátas tetkóm van, nyaktól derékig ér, kicsit rálóg az oldalamra is. Abszolút nem formálódott el, nagyon szép maradt! Látszódna rajta, ha elváltozott volna, mert konkrét minták, nem csak nonfik.

Bár nem híztam sokat, alapból vékony vagyok, csak a pocim nőtt. De szép maradt a bőröm is, nem lettem csíkos, és szépen visszahúzódott a hasamon is a bőr.

2010. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!