Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. héten mért adatai a...

30. héten mért adatai a kisfiamnak tökéletesek, legalábbis az orvos azt mondta. Most utána néztem és a fejecskéje úgy látom, kisebb, mint kellene. 75mm helyett csak 62,2mm. Ez baj? Gond lehet vele?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a doki azt mondta jók a méretek, akkor nincs miért aggódnod. Nekem amúgy 24 hetesen mérték akkor volt 60 mm.
2008. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindég mérnek pontosan a dokik,ne félj.Régen sem tudták a nök ,h mennyi a hc,fl,hl..... mégis egéséges és szép babák jöttek a világra.Pl.még nálunk sem mérték mégis ok v.unk.PERSZE,h én is nézegettem mindég kisebb fejet mértek,végül meg egy picit nagyobb feje lett e babámnak.
2008. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondta,h ok akkor bizti jó.Lehet,h elirták a papirom(2.vok)
2008. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sokan mondjak, de tenyleg csak ismetelni tudom, hogy ezek a tablazatos izék hozzávetőleges értékek, nem kell mm-re egyezniuk.


Amugy meg mondhat barki barmit, a picik nem egyszerre fejlodnek, amikor az egyik ismeros megnezte a 4ds videonkat siman mondta, hogy fiu, anelkul hogy latta volna a futyijet. a férfi es noi csontvaz elegge durván más, és szerintem ez a kulonbseg a pocaklakókra is ervenyes, bár nem olyan látványosan, mint a felnotteknel, hanem par mm-ben látszik.. a tablazatos ertekek meg "unisexek".


meg nem tudom a dokid csinalta e az uh-t, de ha o, akkor bizhatsz benne, tenyleg!

2008. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A mérésről csak annyit, hogy 2 héttel túlhordtam a babámat 36 hetesen azt monták, hogy 4190 g. Majdnem rosszul lettem. Teltek múltak a hetek, szülésnek semmi jele. A szülés előtti napon azt mndták 3900 g a baba, na akkor már kész voltam, jött egy másik doki mért mindent a gyereken, nyomkodta a hasam. Végül úgy döntöttek megcsászároznak, mert a 42. héten zárt volt a méhszáj a baba feje kimozdult. 4180 g-mal született, de mint kiderült a mellkasa szélesebb volt, mint a feje, így valószínü természetes úton meg sem tudott volna születni. Pedig előőte nep mértek mindent, de ezt valahogy nem vették észre. Szóval ne aggód, nem mérnek pontosan a műszerek. Gyönyörű és egészsége kisfiad fog születni.

Szép szülést!

2008. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is a 36. héten 36 cm fejkörfogatot mértek, a 40. héten megszületett 33 centivel.

tehát egyáltalán nem mérnek pontosan az uh-k.

2008. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta, minden eredmény jó, akkor fogadd el. Ezért nem lenne szabad interneten ilyen adatokkal és más orvosi dolgokkal kapcsolatban búvárkodni, mert az ember csak felidegesíti magát tök feleslegesen. Remélem ezt most nem veszed rossz néven, de ez így van. Régebben én is rákerestem dolgokra, aztán olyan dolgokat találtam, h. lehet cukorbetegség jele ez vagy az, ami nekem volt, aztán semmi bajom. Szerintem ezentúl te is kerüld el ezt és csak az orvosra hallgass.
2008. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!