Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hány hetes vagyok?...

Szerintetek hány hetes vagyok? Tudom van aki szeret tippelni, most lehet megint! :-)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. júl. 7. 13:16
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Én is gratulálok neked utolsó! :-) Hogy bírod? Őket is várja tesó?

Nekem 28 hetesen 1 kg volt kb mindkettő (pár grammal több), majd 32 hetesen megyek legközelebb. Kb úgy fejlődnek mint a lányom annak idején.:-)

2010. júl. 8. 10:49
 22/25 anonim ***** válasza:

Gratula!

Én tippeltem jó az eredményt!

Én is a 30. hétben vagyok és szintén fiúval, igaz csak eggyel!Nekem is hasonló a pocim.Mikorra vagy kiírva?

2010. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Szeptember 12-re papíron, de sajnos elkezdtem nyílni, nagyon örülök ha a 36 hetet betöltjük egyben. Fekvésre, sok pihire ítéltek, próbálom is betartani, de hát egy 20 hós csaj mellett.....
2010. júl. 8. 18:41
 24/25 anonim ***** válasza:

Koszi. Jol birom, szerencsere eddig minden rendben volt. Most egy kicsit verszegenynek talaltak, ugyhogy vast kell szednem, de amugy semmi gond. Kicsit meleg van most, azt nehezebben viselem, rosszabbul alszom. Faradt vagyok, de mar csak ket hetig dolgozom, es johet a pihi. Na meg a vasarlas, mert meg nem vettem nekik semmit. :)


Nekunk ok lesznek az elsok, nincs kisteso. Raadasul nemcsak nekunk, hanem az egesz csaladnak, mert sehol nincs iker. :)


Neked aztan nehez lehet egy kisteso mellett, aki 20 honaposan eleg aktiv lehet marjo :) Azert vigyazz Magadra, es probalj pihenni, amennyit csak lehet, hogy minel tovabb huzzak a fiuk. Azert ha 36 hetig benn tudod oket tartani, az mar jo, ha addig is ilyen szepen novekszenek. Vigyazzastok Magatokra, es azert adj hirt Magadrol neha, hogy mi ujsag. :)


Minden jot Nektek.

2010. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
én 7hósra tippeltem volna.
2010. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!