Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Eddig 2 hete...

8 hetes vagyok. Eddig 2 hete mindig hánytam, és nagyon érzékeny volt a mellbimbóm.2 napja csak émelygek, de azt is minimálisan, és a mellem sem annyira érzékeny? Ez bajt jelenthet? A baba csak vérzéssel és görccsel tud elmenni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem. A baba észrevétlenül, csendben mindenféle tünet és jel nélkül is el tud halni, a figyelemfelkeltő az hogy a kora terhességi tünetek megszűnnek. Menj el UH-ra hogy nézzék meg a babádat, 8 hetesen már kell lennie szívmüködésnek.
2008. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne rémülj meg attól, mert szerencsés vagy és nem hányod végig a terhességed (vagy az első harmadát). Egyébként nem csak vérzéssel tud elmenni, hanem fel is tud szívódni, de attól még a szervezeted úgy érzi, mintha lenne. Szóval akkor is maradna a rosszullét, terhesség-érzés, hormonháború... Ne parázz, élvezd a terhességed!

Üdv.

2008. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne izgulj, ha enyhülnek a tünetek az nem baj, ha hirtelen minden eltűnik egyszerre az baj. Nekem idén januárban elhalt a terhességem, és arra ébredtem, hogy tudtam,hogy már nincs ott. Tudom furán hangzik, de egyszerűen éreztem, hogy nem érzek semmit...aztán véreztem is másnap. Szóval egy pillanat alatt elmúlt minden tünetem. Emiatt sikerült végig izgulnom a terhességem elejét ismét, de most már tudom,hogy nem kell mindentől megijedni! Biztos csak pihizik:-)

Minden jót Neked!

29.hetes

2008. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

en 9hetes vagyok,es egy pät napja vettem eszre,hogy mär nem undorodom annyira az etelektöl,meg annyira gyenge sem vagyok.persze teljesen nem mult el,de jobban vagyok.nälam csak kb 3hetig tartott a hänyingeres idöszak..remelem nem is jön vissza... :) szep babaväräst!

2008. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!