Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gombás fertőzéssel lehet-e...

Gombás fertőzéssel lehet-e normális szülés vagy muszáj császármetszést végezni?

Figyelt kérdés
Amikor először vettek váladékot (3. hóban) gombás fertőzést találtak, akkor kikezeltem, de a 28. héten kiújult. Újra kezelést írtak ki, meg is csináltam. Pár napig jobb volt, de most újra előbújt, természetesen újabb kezelés is követi mindezt. Már nem sok időm van hátra kikezelni teljesen, hiszen a 36. hétben járok.
2008. nov. 11. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt a 36. hétben, de nem császároztak, mikor megszületett a babám vettek le tőle ilyen bakterleoltást ,hogy nem kapott-e el valamit(szerencsére nem)meg kapott szemcseppet.Nálam legalábbis így volt.
2008. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezzel a bajjal szenvedek,én most vagyok 35 hetes és már megint van gombám,pedig napi 3x fürdök.Fogalmam sincs mitől lehet,de az orvosnak se...Szerintem ettől még nem kell megcsászározni valakit,de őszintén szólva elgondolkodtam rajta én is.Sok sikert.Boldog babavárást
2008. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Citro cseppből napi 3 csepp megengedett kismamáknak. Grapefruitmag kivonat, természetes antibiotikum, vírusokra, baktériumokra, gombákra hatásos, többek között a hüvelygombára is.
2008. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem végig a kilenc hónap alatt havonta visszajött a gombám mind a két várandósságom alatt és simán szültem mind a kettőt csak annyi történt hogy szülés előtt fertőtlenített a soki és rendben volt minden
2008. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!