Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen folyàs normàlis?

5 hetes terhesen folyàs normàlis?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eddig is volt minden nap kevès vizes ès krèmes fehèr folyàsom egybe,de kevès, ma se tùl sok,de több mint eddig. Ugye ez nem jelent baj? Ès minden naposa hasfàjàsom. Görcsölget,mintha meg akarna jönni, ès szùrkàl. Ez mind normàlis?

2019. márc. 19. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2019. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen normális. Lesz még olyan is H konkrétan egy mozdulatra érzed hogy folyik. Amíg nem szagos, színes addig nincs baj. A fájdogálás is normális amíg nem túl erős vagy tart sokáig. Lesz olyan is hogy belenyilal az alhasadba. Még az is normális.
2019. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ès meddig tart kb az a nem sokàig normàlis? Mert kb màr az ovulàciò utàn pàr nappal kezdtem el èrezni ès ma vagyok 5 hetes, tegnaptòl kezdett el talàn csillapodni a görcs de ma is èrzem,nem olyan erősen mint eddig....de màr lassan 2 hete tart
2019. márc. 19. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete megállás nélkül akkor baj. Ha csak napjában egyszer kétszer pár percre akkor nem
2019. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak napjàban pàrszor, pàr percig
2019. márc. 19. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nincs semmi baj. Én 16 hetes vagyok de még most is előfordul. Majd beszéld meg a védőnővel, de ő is azt fogja mondani hogy normális. Azért megnyugtatóbb lesz olyantól hallani aki ért hozzá
2019. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen mindenkinek :)
2019. márc. 19. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!