Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Béres...

6 hetes terhes vagyok. Béres Gravidát szedek. Szükséges e még bármilyen vitamint vagy folsavat vasat egyebet szednem?

Figyelt kérdés
2007. dec. 5. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a vitamin mellett nem kell más kiegészítőt szedni:-)

Abban benne van minden, ami kell:-)

Gratula

2007. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is Béres Gravidád szedek és emellett még 2x1 MagneB6-ot és 2x fél folsavat (3mg)

A Magne B6 a görcsök és összehúzódásokra ajánlják, a Folsavat meg a velőcsőzáródási rendellenesség ellen. Ez van a Gravidában is de csak 0,8mg és a napi normál mennyiség egy felnőttnél 4,5-5mg. Ha gondolod kérdezd meg az orvosodat, hogy szedj-e még mást is. Ha nem akarsz mást szedni, akkor meg egyél sok brokkolit,spenótot,zöldbabot,grépfrutot,narancsot.

Vigyázz magatokra! :))

2007. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég a vitamin és mielőtt bármit elkezdenél mellé szedni, kérdezd az orvosodat, mert ő látta a vérképedet és ismeri az esetedet. Egyes vitaminokat túl lehet adagolni, a tudta nélkül ne szedj egyéb készítményeket. A terhesség előrehaladtával esetleg majd abbahagyatja a vitamint és ad helyette vasat, ha kell. Gratulálok!
2007. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!