Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok, a...

9 hetes terhes vagyok, a szájpadlásomnál a fogam mellett van egy kis dudor, lehet be van gyulladva az inyem? Mit csináljak? Elmegy a baba, vagy nem lessz egészséges?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ínygyulladás nincs hatással a babára, ne aggódj! :) Ráadásul szájban minden nagyon gyorsan gyógyul, de ha nem tapasztalsz javulást, akkor érdemes fogorvosnak is megmutatni!
2008. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki rémiszgeti a kismamákat azzal, hogyha baj van az ínyükkel, akkor elmegy a baba vagy beteg lesz, mert ez butaság!

A kicsinek nem lesz semmi baja!

Viszont menj el fogorvoshoz. Lehet, hogy egy kis gyulladás, amire kapsz ecsetelőt, de lehet akár kis tályog is.

Terhesség alatt fokozotabban kell figyelni a fogakra, mert a kicsi elvonja a kálciumot, így gyorsabban is romlanak a fogak.

2008. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj el fogorvoshoz! Majd ő megmondja mit tegyél.

Nekem terhesség alatt sokszor begyulladt az inyem, nekem a kamilla teás öblögetést ajánlotta.

Ja, és egészséges kisbabám született...

Ilyen agyrémet,hogy ettől elmegy, vagy beteg lesz a baba...

2008. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem is a 9. héten volt ilyen, tasaknak hívták. Fogászaton fájdalomcsillapítás mellett egy kis rést vágtak, és ott tisztult ki. Egy hétig kellett járnom, 3 alkalommal, utána még csináltak egy fogkőtelenítést, azóta az ínyem rendben van.

Lehet, hogy Neked nem ez a baja az ínyednek, de mindenképp menj el dokihoz, semmi baja nem lesz a babának. Én most a fogammal szenvedek, holnap megyek tömésre.

37 hetes kismama

2008. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!