Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3ik terhesség, nektek hány...

3ik terhesség, nektek hány hetesen kezdett nőni a pocak?

Figyelt kérdés
Akinek van feleslege a hasán, mikor kezdte látni h növekszik? :)

2019. febr. 28. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamivel korabban, de nem sokkal, kb felido utan latszodott mar, de eleg szolidan. Az elso ket terhessegemnel inkabb 25. het utan kezdett rendes pocak lenni.

Igaz, nekem nincs/nem volt felesleg a hasamon, vekony is vagyok, de igy sem latszott hamar es nem is lett nagy.

2019. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


10 hetes vagyok, letagadni sem tudom..

Az első 16 hetesen én már láttam, külső szemlélőnek 20 hetesen. Másodiknál 16 hetesen már látszott külső szemlélőnek is.


Nem tudom így mi lesz a végére :D

2019. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia szinten 10 hetes vagyok,és harmadik baba, első két terhesség talán 20 hét körül látszott,nagyon erős hasizmom volt. Most harmaska előtt volt eg méhen kívüli babánk így torna híján pocak nem volt valami feszes mostani terhesség elején. Szerintem itt 14-16 hét körül fog látszani most meg semmi :)
2019. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!