Aki korán kezdett nyílni, milyen gyógyszert írt a doki pihenés mellé?
Szia!
Nekem a 20. héten nyílt ki a külső méhszájam, ekkor c2100 volt az eredményem. Most a 29. héten voltam dokinál, és elkezdett nyílni a középső méhszáj is, szűken, így már c2110 írt a kiskönyvbe a dokim.
Én már a 18. héttől kaptam rá gyszr-t, corinfar tbl-át, ami vny. csökkentő és izomlazító hatású, illetve napi 4 db magnerott tbl-t szedek, és nagyon-nagyon sokat fekszem.
Most a 31. hétben járok már, a dokim azt mondta, hogy a 36. hétig kell kihúznom, és akkor már jöhet a babám.
Te mit kaptál?
szia
30 hetes km.
Az elejétől puha a méhszájam (külső), de ez azt mondják normális, mivel már egyszer szültem, 19 hós múlt a lányom.
25 hetesen, 3100 lett a méhszáj, 29 hetesen 2100, de a középső is puha. Nekem is nagyon sok pihit írt elő a doki, be is tartom, mert nagyon félek nem akarok befeküdni, de egyszerű kajákat kell csinálnom, meg kicsit azért fenn is kell lennem, a lányom miatt. Van segítségem hála Isten, férjem sokat segít, és család is besegít, legalább kiviszik a lányom, hogy többet tudjon kint lenni a levegőn, addig is fekszem. De félek, mert most ikreket várok.
29+4 hetes vagyok, vagyis a 30-adik hétben járok, még 36 hetet be kéne tölteni nekünk is, hogy minden ok legyen. Minden más eredményem rendben, még vashiányom sincs, keményedésem sincs, nem görcsölök, vérnyomásom jó, nem vizesedek és 7 kgnál tartok. Néha fáj a hasam alja, de ha lefekszem akkor okés, szerintem akkor nyílik amikor fáj, így azt nem hagyom, remélem nem lesz gond.
Azért is írtam ki a kérdést, mert nem kaptam semmi mást, csak Béres MagneB6ot szedek. Meg pihenek.
Szia!
Akkor valószínű azért nem kaptál más gyszr-t, mert nem keményedsz, nem görcsölsz. Nekem a kezdetektől c2000 volt a méhszájam, de nekem is második gyerköc, így azt mondta, hogy ez nem nagy baj, ha jól tart. Idáig nekem mindig azt mondta,hogy kemény, jól tart a méhnyak, csak a keményedésektől nyílt a méhszáj. Szeretcsére én is sokat tudok pihenni, mert párom, lányom és anyum is segít, de azért számolom a napokat, hogy kihúzzuk a betöltött 36. hétig.
szia
Szia!
Nekem ezért nem engedte, engedi a dokim, hogy görcsoldót szedjek, mert az szinte mind méhnyak puhító hatású. Amit én kaptam gyszr-t, az méhizomzatra van hatással, mivel én keményedtem, keményedek még most is, ha sokat vagyok fennt. Nekem is fájdogál a hasam alja, de pihivel jobb lesz. Bár én arra jöttem rá, hogy szerintem nem a bélrendszerem puffad, gázodsodik, mert olyan érzés, mintha beszorult volna a levegő. Most szedem az espumisan cseppet, és jobb, illetve tényleg sokat fekszem.
Kihúzzuk, a 36. hetet kell egyben betölteni.
Kitartás!!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!