Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14ik hetes vagyok. Ma sikerese...

14ik hetes vagyok. Ma sikeresen leforráztam a karom olajjal. Többen mondták, hogy meg fog látszani a picin, tényleg igy van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jajj ez egy nagy buta babona, felejtsd el! nem igaz.
2010. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan hisznek még a babonában, de te ne tedd, ui. nem igaz! Régen nem tudták megmagyarázni, mitől van némelyik újszülöttön már születésekor anyajegy és ezzel magyarázták... Ha Igaz lenne, az én gyerekeim úgy néznének ki, mint a tarka boci :))) Akárhogy is vigyáztam,mindig megütöttem magam itt-ott és mivel gyengék a hajszálereim, állandóan kék-zöld voltam... egyik gyerekemen se látszik semmi, pedig 4 is van :)))
2010. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!igy már kezedek megnyugodni,mert sokan mondták,hogy mivel ez rajtam van a pici is olyan lesz.de ezek után kételkedem.:):)
2010. jún. 30. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Ezt most ugye te sem gondoltad komolyan..., mert ha igen, akkor meg is érdemled.
2010. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy elég nagy bab alakú anyajegyem, kérdeztem édesanyámat, hogy a terhessége alatt volt-e valami úton-módon köze a babhoz. Azt mondta, hogy rá sem tudott nézni, mert nagyon felfújta, kert sem volt, hogy dolgozott volna vele és nem is főzött, mert édesapám sem szereti. Sógornőm az első gyermekénél leforrázta magát, illetve az egész combfelületét, de a babán semmi sem látszik. Sőt ritka szép bőre lett, olyan kis kleoros. Jó magam pedig a terhességem legelején öntöttem magamra egy serpenyő forró olajat, de nem történt semmi baj a babámmal, szép és egészséges.
2010. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom csesztetett ilyen hülyeségekkel...


Nem fog meglátszódni a babán ha téged ér valamiféle sérülés, beütöd a karod vagy akármid... vagy megégeted magad...


Ne aggódj!

2010. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tévhit, népi hiedelem, mendemonda amivel a kismamákat hülyítik.Régen falun unatkozó mamikák találták ki, semmi valóság alapja nincs.Ha egy babán folt van, tuti nem ettől.Csak gondolj bele!Te leforráztad a karod. El tudod képzelni, hogy a bőrödön, a bőr alatti kötőszöveten, a hasizmaidon, a méheden, a magzatburkon, és a magzatvízen áthatol a forrázás, és pont a kicsi karján hagy nyomot?ÁÁ!Ez butaság..Ennél már csak azt szeretem jobban, hogy rá se nézzek az állatokra. 22 hetes lehettem , amikor ki akartunk menni a férjemmel a vadasparkba.Nagyon lett volna hozzá kedvem.De anyósom lebeszélte a férjem, hogy meg nem tudja, hogy kimentünk:(( Én nem csodálkozhatok rá az állatokra, mert úgy fog kinézni a kicsi...
2010. júl. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az első terhességemnél egy néni belecsípett a hasamba ,hogy " milyen szép formás pocim van ". A kislányom hasán egy 4 cm átmérőjű sötétvörös folt lett. Egy éves kora után elhalványodott , de még mindig látni. Most 10 éves. Szerintem ha nem a pocakoddal történik valami akkor nincs gond.
2010. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!