Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetesen+6naposan látszik már...

5hetesen+6naposan látszik már valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok,nekem a peteérés és ovulacio követve volt uh-val és az után számolva jovoheten pénteken leszek 5hetes 6napos akkor kaptam helyet a dokihoz . És az lenne a kérdésem akkor már látszik valami? És lehetséges hogy lesz már szivhang?

Másik kérdésem az lenne hogy két tusző repedt egyik bal- másik jobb oldalt doki szerint nagy valószínűség hogy ikrek lesznek/lehetnek. Ugyan úgy akkor már latszodna ha ketten vannak?

Valaszaitokat előre is köszönöm!


2018. dec. 28. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szívhang csak később lesz, a 6-8. hét körül. Ha két szívhang lesz, akkor ketten vannak.
2018. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszod!
2018. dec. 28. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt hogy lesz szívhang.Nekem 6 hetesen volt.Most 4+3 vagyok,1 hét mulva tervezem a dokit(5+3)mert túl vagyok egy vetélésen és egy kémiai terhességen id.Petezsákot biztosan látni fog!
2018. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Sajnálom hogy atmentel ilyen rossz dolgon! Én is iden 2x veteltem és egy kémiai. Már van egy 1,5eves gyermekem. De remélem most már minden rendben lesz!! Sok egészséget kívánok neked! És hogy úgyan úgy minden rendben legyen!:-*
2018. dec. 28. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!Szedem a progeszteront.Nagyon izgulok, hogy megmaradjon!3 nappal vagy előttem.Azért ha eszedbe lesz,írj légyszi h.mit mondott a doki.Még orvoshoz is egyszerre megyunk. :D Neked is minden jót,és kívánom,hogy veletek maradjon a kis tesó!
2018. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen! Én is szedem a progeszteront bar a doki csak 10napra írta fel napi 2x(ez még a pozitív teszt előtt volt) de azért még amíg megyek uh-ra azért napi egyet szedek,ártani nem art csak erősít aztán meglátom mit mond szedjem tovább még vagy nem.

Írok minden kepen pénteken :) Te is írj ha nem felejted el :) kicsit már türelmetlen vagyok...meg néha-néha húzódik a hasam alja...remélem minden rendben lesz.

2018. dec. 28. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Írok privátba. :) Én is izgulok.Én nspi 2x1 et szedek,szájon át is és hüvely tablettát is,vagy is összesen 4 szemet.Nagyon imátkozom.
2018. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés :) várom majd hogy jelentkezz :)
2018. dec. 28. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!