Kiara219 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Szóval még augusztus 17én voltam a barátommal, nem volt aktus csak dörzsölte a nemiszervét az enyémnek, óvszer nélkül, de nem rakta be. Utána pár napra megjött a menstrucióm, sokkal erősebb volt mint szokott és 5 napig tartott. Szeptemberben is megjött amikor kellett de nagyon gyengén és kb 3 napig októberben pedig kimaradt és azóta sem jött meg. Vannak tünetek pl fejfájás és néha csak úgy fáj a hasam mintha meg akarna jönni de mégsem, meg nincs is olyan érzésem hogy megjön. Nagyon remélem hogy nem vagyok terhes és csak a túlzott stress okozza vagy valami ilyesmi.

2018. nov. 8. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2018. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A barátom nem élvezett el és nem is csináltuk olyan sokáig
2018. nov. 8. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Akkor nem.
2018. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Uramatyám. Mi lenne ha először felnőnél mielőtt szexuális életet élsz??

Borzalmas milyen kérdéseket írtok ki napi szinten. Nem tudom hogy a hozzád hasonlóak és te is hol tartjátok az eszeteket, már ne haragudj.

2018. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oktást de elég idős vagyok már hozzá 20 évesen. Csak nem vagyok még tapasztalt és ezért kérdezem. Fel sem merült bennem ez a kérdés csak most a menstruációm miatt, és az hogy néha fáj a hasam. Valószínű hogy bután hangzik, lehet az is, de nem érdekel. Csak már sikerült rástresszelnem erre a témára és érdekelt más véleménye.
2018. nov. 8. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Inkább tagadtad volna le a korodat,nem még hangoztatod hogy 20 éves vagy és érett!

Kb egy 15 évestől még elfogadottabb lenne egy ilyen kérdés...

Teszt nem jutott még eszedbe hogy csinálni kéne?

2018. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi, ettől nem lehet teherbe esni.
2018. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes, viszont érdemes lenne orvost keresni. Valamint, ha ennyire bizonytalan vagy, akkor vegyél egy tesztet.
2018. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Atya ég!! Ha csak a szentlélek meg nem szállt!! Mitől lennél terhes ha meg sem du.ott??
2018. nov. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl vagy már az első menstruációdon, tehát mindig teherbe eshetsz.
2018. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!