Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki vitt a kórházba mellszívót...

Aki vitt a kórházba mellszívót és használta, mivel sterilizálta?

Figyelt kérdés
sima vízzel mosta el,vagy sterilizáló folyadékot vitt?Hogy lehetne majd sterilizálni?Mert itt nálunk nem sterilizálnak,ezért a védőnőm nem is ajánlja hogy bevigyem.De azért én beviszem,ha esetleg kellene,csak nemtudom ha fogom használni,mivel kéne sterilizálni?Van folyadékom,azt is vigyem be?Csak akkor ahhoz meg kell edény...az kicsit macerás,vagy nem?Köszönöm ha adtok tanácsot!(33h)
2010. jún. 24. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A kórházban nem sterilizálnak a csecsemősök?? Ez elég furcsa. És akit nekik kell etetniük, vajon mivel etetik? Ha más lehetőséged nincs, bentre vigyél folyadékot, otthon meg egy sima vízzel teli edényben ki tudsz majd mindent főzni, patikában lehet venni citromsavat, azt tehetsz bele.
2010. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem vittem a kórházba mellszívót,meg is bántam,mert bedurrant a cicim,be is lázasodtam.Csajok adtak kölcsön,h fejjek,mert baj lesz.Ők nem fertőtlenítettek,forró vízzel lemosták,és kész,nem finnyáztak,és szívből adták kölcsön.

Párom másnap behozta,megyek oda az ápolónőkhöz,h esetleg fertőtlenítsék már le nekem,és azt mondták dugja a forró víz alá,annyi elég neki,és már használhatom is!

Én itthon sem fertőtlenítettem semmit,nem tápos gyereket szerettem volna,aki a levegőtől is beteg lesz,cumi,cumisüveg,stb mind forróvízbe,5 perc főzés,és ennyi.

Nem hiszem h tudtam segíteni,de hátha.

SOk egészséget Nektek.

2010. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.igen,itt nem sterilizálnak,vagyis amit mi viszünk azt nem,nemtudom a többit mivel sterilizálják...de ezt a védőnőm mondta,ezért mondta hogy ne vigyek be,de tuti viszek,legfeljebb sima vízzel mosom majd el ha használni kell.
2010. jún. 24. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vidd be. Elég lesz haforró vízzel elmosod, hisz a babád úgyse azt a tejet fogja meginni, ha elegendő tejed van ahhoz, hogy még fejj is. Otthon meg sterilizálhatod ha kell. Ha meg véletlenül a babád nem lehet veled szoktak adni steril üveget amibe lefejhetsz kézzel. Remélem minden rendben lesz.:) Kellemes babavárást.
2010. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én Nyíregyházán szültem és a kórházban volt mikrós sterilizáló és abban.Ha tényleg nincs akkor jó forró vízzel megmosod és az is jó. Én azért használtam mert bedurrant a mellem.Ha véletlenül szükséges lesz hogy a babádnak kell fejned mert a szoptatást végig alussza akkor kézzel lefejed a tejet ahhoz adnak steril üveget.
2010. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!