Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nincs baj? Jóslófájás lenne?

Ugye nincs baj? Jóslófájás lenne?

Figyelt kérdés
Két napja olyan fura érzés van a pocimban.Nehéz leírni milyen érzés, nem fáj, nem görcsöl, hanem olyan , mint amikor megjött a menstruációm első nap és volt egy nyomás a hasamban amíg rendesen meg nem indult a vérzés.Nem tudom értitek e mire gondolok.Holnap töltöm a 35. hetet.
2010. jún. 19. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A hét elején hétfőn és kedden én is hasonlót éreztem mint te.

Nem nagyon, de tompán fájdogált a hasam, pont úgy mint mesi előtt.

Mostanra már elmúlt....Ha neked sem rendszeres, nem erősödik, nem görcsölsz, akkor ezek jóslófájások lesznek.

Sokat olvastam erről, mert én is kicsit megijedtem, de ez ilyenkor már teljesen természetes.

Készül a szervezeted a szüléshez! :-)

Boldog babavárást kívánok! 34 hetes

2010. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok...nekem másfél hete kezdődött...ugyanezek tünetek...semmi más...én nem is tudtam először hogy ez jósló a védőnő mondta...
2010. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ti szedtek magnéziumot? Mert gondolom az is elnyomja valamennyire. Én szedem már a kezdetektől, de azt hiszem 36. héten már nem szabad.
2010. jún. 19. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok, igen én magneB6 ívóoldatot iszom,és én is úgy hallottam, hogy a 36. hétig lehet szedni.

Pestről írsz? Melyik kórházban fogsz szülni? :-)

2010. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem!Vidéken lakom:(
2010. jún. 20. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!