Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi nőgyógyászt keresek,...

Szegedi nőgyógyászt keresek, akinek este 6 után is van magánrendelése. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

Atif Iskandert találtam eddig, de érdekelne több vélemény is esetleg más orvosokról.

Olyan kellene, aki készségesen kivizsgálna, hogy miért nem sikerült még a baba.


2010. jún. 19. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Pásztor Norberthez jártam, nagyon meg voltam elégedve vele, nem volt problémamentes a terhességem. Pénteken 5-től van a rendelése. Elküldjem a mobil számát?
2010. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Szabó Kornélhoz járok, nagyon rendes és bármikor hívhatom.
2010. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jön össze a baba, akkor mindenféleképpen Dr. Molnár G. Béla.Ő volt a Kaáli intézet vezetője. Elküldöm priviben a számát, ahol be kell jelentkezni. Én a második babámat is nála szülöm, meg a sógórnőm is. Nagyon nagyon rendes, csak ajánlani tudom. 16 óra után rendel, van hogy 21-kor is fogad még.
2010. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én dr Pál Zoltánt javasolnám,3 vetélés után találtam rá,már van egy 14 hónapos kislányom,és úgy néz ki,megint babát várok,nagyon sokat segített,csütörtökönként van magánrendelése,este8-9-ig is benn van. Írj privit,ha érdekel az elérhetősége,vagy van valami kérdésed.
2010. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Majd ősszel szeretnék menni kivizsgálásra, és jó már tisztában lenni a dolgokkal.

Légyszi írjátok meg, hogy ki hol rendel és pontosan mikor :) Ja és hogy mennyi a tarifa!

Köszi!

2010. jún. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!