Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció előtt 1 héttel...

Menstruáció előtt 1 héttel teherbe lehet esni? Mennyi a valószínűsége?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem bármikor teherbe lehet esni azok után, amikor én estem teherbe. Én 9.-én menstruáltam és 5 napig szoktam. És ha minden igaz akkor 13.-a és 16.-a között estem teherbe, közvetlenül menstruáció után. Ja és kiszállásos védekezéssel:) De abszolút nem bánom, már csak egy hónapot kell várnom a kis hercegnőmre:)
2010. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oh én a mensesem elött 3 nappal estem teherbe:)

28 hetes km

2010. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég nagy rá a valószínűség, nekem a terhességet megelőzően utoljára 2009/04/07-én jött meg a mensesem, kb. 4 napig tartott. 11-én pedig már el is készült az én Gyönyörűségem (aki most éppen az ágyikójában édesen alukál) szintén "kiszállásos" módszerrel (tetszik ez a kifejezés kedves első válaszoló) Anyánál éppen így volt. Tesómmal mindketten a menses utáni pár napban fogantunk, csak 5 év különbséggel :-)
2010. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!