Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes kismama vagyok,...

40 hetes kismama vagyok, szörnyen viszket a bőr a hasamon, kezd egyre kellemetlenebbé válni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnyúlt és elvékonyodott. Kenegesd olajjal. Pár nap és nem fog viszketni :)
2010. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam írni én is :)
2010. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt mondják attól, hogy tágul a bör. Nálam ugyanez van, csak a melleim viszketnek iszonyúan. Körömvirágkrémmel kenegesd, nekem az használ.

27 hetes

2010. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

száraz a bőr, kenegesd

de lehet valami reakció is a babára.....bár gondolom ha pöttyös lennél azt írtad volna....

nekem is viszkedett, de én kiraktam a babót a 38. héten..:)

kitartás és jó szülést!

2010. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is viszketett, először tusfürsőt váltottam, akkor elmúlt, semmi jele nem volt, majd a baba ráfeküdt az epevezetékemre, amitől magas lett a májfunkcióm is, és ezek által iszonyatosan viszkettem is, azt mondták ez ilyen esetben normális. Ezzel nem tudtak az orvosok se mit kezdni, egy idő után elhelyezkedett máshol és minden megszűnt, szóval több oka is lehet ennek. valamint az is oka lehet amit előttem írtak..
2010. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!