Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szülész-nőgyógyász Dr....

Milyen szülész-nőgyógyász Dr. Spánik Gábor?

Figyelt kérdés

Konkrétan minden érdekelne vele kapcsolatban! Milyen orvos, mennyibe kerül a terhesgondozás nála, terhesgondozáson minden alkalommal készít-e UH felvételt( vagy ha nem, de ha kéri valaki plusz pénzbe kerül-e)? Valamint jól tudom-e, hogy az ÁEK-ban vezeti le a szüléseket? Mi a tarifája szülésnél, és mi a véleménytek magáról a korházról(szülőszobák, szülés utáni elhelyezés)?

Válaszotokat előre is köszönöm


2010. jún. 14. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én hozzá jártam, amíg el nem költöztünk Budapestről. Nekem nagyon jó tapasztalatom van vele kapcsolatban. Korrekt, nyugodt, ha kérdezel tőle, mindent rendesen elmagyaráz. Olyan vizsgálatokat is megcsinált már a koraterhességem alatt, amik nem is voltak kötelezők, csak úgy megnyugtatásképpen. Szóval mindenre kiterjed a figyelme.


7ezer volt nála egy vizsgálat, és nekem mindig csinált képet az ultrahangról. Van kint a rendelőjében egy tábla, ott kint vannak az árak. A szülés ezért 70ezer nála (a vizsgálat díját mindig meg kell szorozni 10-el, ez újabban az íratlan szabály a nőgyógyászoknál).

2010. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az előző vagyok. Jól tudod, az ÁEK-ban vezeti le a szüléseket. Az ottani szülészet pedig nemrég lett felújítva. Szép és modern lett, választhatsz a szülésnél az alternatívák közül is.


Sok sikert! :-)


36 hetes kismama

2010. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen a válaszodat :) ! Akkor ha jól értem minden alkalommal készített a piciről UH-t is (külön kérés nélkül) ? Azt tudom, hogy a tízszeresét illik a szülésnél fizetni, csak van aki nem kertel és mondja magától a tarifát. A mostani orvos akihez járok pl. 5 ezret kér/ alkalom (UH nincs benne), viszont a szülés levezetéséért 70 ezret kér el.... Esetleg azt még meg tudnád mondani, hogy az ÁEK-ban lehet-e szülésznőt fogadni vagy sem?

Mégegyszer köszönöm a gyors válaszod, szuper babavárást kívánok erre a kevéske időre :D !


Szia

2010. jún. 15. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet szülésznőt fogadni, igen. Ismerek is egyet. Megírom priviben a nevét és a tel.számát.

Köszönöm a jókívánságaidat, már számolom a napokat. :-)

2010. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom jó szívvel ajánlani, nekem örökre elvette a kedvem a szüléstől Spánik doktor. Hajnali 2kor 8perces fájásokra ébredtem, 11kor, 5perces fájásoknál felhívtam az asszisztensét, hogy mi legyen. Azt mondta, menjek be a kórházba, délig bent van a doki. Háromnegyed előtt beértünk, de ő akkora már elhúzott. Nem is láttam őt a következő 8 órában , ugyanis 3-7 ig a magánrendelésén volt. Én közben a poklok poklát álltam ki, mert bár mire odaért már folyamatos fájásaim voltak, nem tudtam tágulni. Az asszisztense és a szülésznők hitegettek, hogy mingyárt jön a doki és burkot repeszt és akkor véget érnek a szenvedéseim, de ő nem akart odaérni. Mikor végre betoppant, láthatóan ő volt ideges, amiért a magánrendelése napján be kellett jönnie a kórházba. Burkot repesztett, de akkor se történt semmi. A következő műszakos szülésznővel úgy döntöttünk, megpróbáljuk az EDÁ-t, hátha attól kitágulok. Jó döntés volt, végre megindultak a dolgok. De az orvos ebben a döntésben nem vett részt, ő csak annyit mondott, hogy nem elég erősek a fájásaim. Ő már csak tudja, naponta vannak fájásai. Közben az EDÁ-tól kétszer durván belassult a baba szíve, a párom rohant érte hogy csináljanak már valamit. Végül este 11kor született meg a kisfiam, ekkorra annyira fáradt voltam, hogy alig tudtam kitolni, így ki kellett vákuumozni. Ezt se Spánik csinálta. A nehéz szülésnek mai napig viseljük a következményeit a kisfiammal.
2010. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Borska válasza:

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak vele! Már kismamaként kerültem hozzá, közel 4 hónaposan. Figyelmes, kedves és precíz orvos. Magánrendelésre jártam hozzá, de ha szükséges volt, nem volt gond azzal, hogy bemenjek hozzá ügyeleti időben, teljesen ingyen.

Nincs "tarifája" a szülésnél. Ha gondolod adhatsz neki hálapénzt, de ugyanolyan figyelmes veled akkor is, ha nem fizetsz. Teljes biztonságban éreztem magam nála, megbíztam benne, csak ajánlani tudom!

2012. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!