Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a 18. heti genetikai...

Ma voltam a 18. heti genetikai UH-n, minden tökéletes, "csak" a magzatvíz az átlagosnál több. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Visszahívak 3 hét múlva kontrollra. Volt már valakinek ilyen? Ez mitől van és mi a teendő? Az orvos szerint semmi gond nem lehet, de azért nem árt vigyázni.
2007. nov. 29. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem ugyan ezt mondták az afp után és vissza rendeltek 2 hétmulva.Igaz eközben voltunk 3D ultrahangon és ott aztmondták,hogy normális a magzatvíz mennyiség.Nemlessz semmi gond nyugodjál meg.
2007. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem tudom, hogy mitől van, de ha beírod a keresőbe, hogy magzatvíz mennyiség ott egy csomó dolgot találsz erről!Én is remélem, hogy semmi gáz nem lesz!

2007. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, nagyon lelkiismeretes az orvosod. 3 hét sok idő, addig rendeződik. Ez elég gyakori.
2007. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 4 gyerekem van abból háromnál sok, egynél kevés volt a magzatvíz. Mindegyikkel teljesen rendben volt minden. Nyugodj meg, nem lesz semmi baj!!! Jó egészséget.
2007. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha baj lenne,már észrevették volna.Én csak a 28.héten jutottam el gen.UH-ra.Magzati rendellenesség miatt van rengeteg magzatvizem,aminocentézis már volt 3L vizet akartak 'lecsapolni',ami részben jött össze.Fontos az ellenőrző UH,mert a legtöbb víz 20-30hét között termelődik.

2007. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!