Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok. Milyen...

10 hetes vagyok. Milyen vizsgáltokra (vérvétel, uh. Stb. ) és hány hetesen kell majd mennem?

Figyelt kérdés

A védőnő sajnos szabin van, és nem tudom megkérdezni, a neten pedig össze vissza olvasok mindnet, és nem áll össze egy egységes kép.


köszi


2010. jún. 13. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb 12 hetesen kell majd menned genetikai UH-ra nekem akkor volt vérvétel is.
2010. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Először 12 hetesen fognak küldeni vizsgálatokra,mert akkor már azt mondják,hogy "biztos" a terhesség.Az első 3 hónap még bizonytalan,úgyhogy ezért várják ki a 12 hetet.

Az első vizsgálatok, a vérvétel és vizeletvizsgálat lesz,meg tuti menned kell UH-ra ha eddig még nem voltál.A többit meg majd úgyis megmondják folyamatosan...Lesz egy jó pár vizsgálat, én már a végén nagyon untam,de a baba érdekében mindent.

Legalábbis így emlékszem az első gyermekem születése előtti vizsgálatokra.Én is kezdem megint nemsokára,mert megint babázni fogunk :)

Üdv.: 8 hetes kismama

2010. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12 hetesen lesz egy UH. Nem tudom merre laksz, de lehet hogy jobb már most időpontot kérni rá. Én itt kaptam először fotót a babáról. Aztán majd 16 hetesen kell menni kombinált vérvételre, és 18 hetesen a genetikai ultrahangra.

A többi még messzebb van:)

2010. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12 hetesen van az első genetikai UH,és/vagy vérvétel is.

(down szűrés stb)

16 hetesen nézik vérből az AFP(alfa feto protein)

ez nem lehet se túl alacsony se túl magas értékű

18 hetesen ismét genetikai UH az AFP eredmény birtokában

24 hetesen cukor terheléses vérvizsgálat

37 hetesen utolsó UH


Nekem eddígi terhességeimnél így volt

most a 24 hetes vizsgálaton vagyok túl:))

25 hetes km.

2010. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségetekt!


Gratulálok mindenkinek!

2010. jún. 14. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!