Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen normális, hogy...

29 hetesen normális, hogy alig mozog 2 napig a babám, máskor meg egész nap ficánkol?

Figyelt kérdés
Van úgy, hogy csak 3-4 óránként egy ici-picit bejelez, és ennyi. 2 napig így megy, aztán aktív. Sokszor a frászt hozza rám.
2007. nov. 29. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Minden rendben.Van akinek szinte megsem mozdul.Neki is kell valamikor pihenni.Velem is csinálta ezt a babám.

Kellemes babavárást.

32hetes kismama.

2007. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyet nekem is csinált a manóka és én is megijedtem.Ő is elfárad és akkor alszik.De ha úgy érzed baj van, akkor hívd fel a védőnőt, hogy szeretnéd, meghallgatni a kicsi szívhangját, biztos nem mond(remélem) nemet!Én elmentem időponton kívül hozzá és meghallgattuk.Vagy lehet hogy csak nekem normális a védőnőm?

2007. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben a picuroddal, pihen egy jót, aztán jöhet a hancúrozás! Attól is függ a mozgás, Te mit csinálsz épp, merre jársz, mikor eszel,állítólag még a frontokat is megérzik... Grat!
2007. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!