Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes körüli kismamák...

26 hetes körüli kismamák milyen aktív a babátok?

Figyelt kérdés
az enyém puncikásom nagyon jól mocorgott de 2 napja kis lusti vagyis inkább úgy írnám ha érzem is hogy mozog nagyon gyengén nem olyan erőteljesek a mozdulatai van szívhangfigyelőm nincs gond nagyon jó a szívverése :-)))de azért kicsit aggaszt ez a mocorgás már úgy megszerettem amikor olyan jókat rúgott belém :-)))egyébként fejvégű ez számít valamit a mocorgásoknál azon kívül hogy mindig lent jóval ködök alatt érzem ?
2010. jún. 11. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele mint Te,de szerintem semmi gond nincs a múltkor én már teljesen beparáztam,hogy alig érzem mocorogni,de az idő is rossz volt,most meg gondolhatod a nagy meleg úgy ahogy téged,őt is megviseli.Egyébként nekem is fejvégű és én is inkább lent érzem a mocorgást,nagyon ritka,ha köldök fölött érzem,bár valamelyik nap meg feküdtem és a köldökömmel egy vonalban,vagy talán kicsit felette olyat hullámzott a hasam,hogy csak néztem,lehet,hogy forgolódott,nem tudom.Szerintem még szülésig sokszor változtatnak pozíciót amig elférnek.Aztán meg ha szerencsénk van már csak fejvégűen fognak pihizni.

Boldog babavárást és kitartást a nagy melegben.

:-))

2010. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sziasztok, nem tudom, hogy mi számít erős rúgásnak, mert én igazán erőset még nem éreztem, általában esténként mocorog többet, néha reggel is, de nem viszi túlzásba. 26. héten járok, de hullámzást pl. még soha nem tapasztaltam és a mocorgás is még mindig olyan, mint amikor rájön az emberre valami brutál hasmenés vagy szélgörcs.... a vizsgálatokon eddig minden teljesen rendben volt amúgy.
2010. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is 26 hetes vagyok, és az én kislányomnál ez teljesen változó. Van olyan, hogy egy napig szinte meg sem áll egy pillanatra sem, folyamatosan rugdalózik, máskor meg szinte egész nap punnyad. Úgy vettem észre, hogy most ettől a nagy melegtől élénkebb lett. A hidegfronttól meg általában belassul. :)
2010. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most kicsit megnyugtattatok enegem is. én holnap kezdem a 26-t és ma nekem is elég passziv. Nekem is sokszor volt hullámzás már, és ma déleött egyszer egyszer érzetem, délben elég jól de rövid idejig (azért fél óra alatt 10x biztos éreztem) aztán még egy magnum sem hatotta meg most.
2010. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok én is nyugodtabb vagyok hogy más baba is lustizik nem csak az enyém mert akkor biztos nincs baj egyébként ha hideget eszem vagy iszom ő is beindul de ez az elmúlt 2 nap nem igazán jött be semmi akkor mocorog ha akar még a szívhangfigyelésnél is nyugodtan tűri eddig azt is végig rugdosta érdekes hogy már most van szabd akaratuk azt csinálnak amit ők akarnak de ha kijön szeptemberbe ezért össze vissza fogom gyurmázni :-))))
2010. jún. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!