Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Függ a baba súlyától a hasam...

Függ a baba súlyától a hasam mérete?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Nekem kicsi volt a hasam, második babámmal meg pont ugyanakkora (centire pontosan) és első babám 3570 gramm lett, a második 3000 gramm. Hosszra pedig 51 cm és 48 cm.
2018. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Hatalmas pocakom volt,pedig normál súllyal kezdtem a terhességem,sokan azt hitték ikrek lesznek, végül időre született kislányom még a 3kg sem érte el.

2018. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soktényezős (alkat, magasság, túlsúly, hasfal állapota, gyerek mérete, magzatvíz mennyisége, méhlepény mérete, hízás, vizesedés stb.), a gyerek súlya is számít persze, de simán ellensúlyozhatja a többi. Nekem picike pocim volt 3 kilós gyerekeim lettek, barátnőmnek nagy volt, 4 kiló feletti gyerekei lettek.
2018. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hatalmas hasam volt, vekony vagyok, 10 kilo jott fel, ebbol kozel 4,3 kilo volt a gyerek.
2018. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazan. Nekem kis pocakom volt mindegyik gyerekkel, mert eros a hasfalam, de nagy sullyal szulettek a gyerekeim. Barataink kozott volt hatalmas pocaku kismama es 3 kg koruli baba szuletett, picit volt felette. De az enyemtol kb mindenkinek nagyobb hasa volt meg elso babaval is, de a babak tobbsege kisebb lett.

De olyan is volt, hogy extrem nagy pocakbol orias baba szuletett (kicsivel 6 kg alatti). Ott mondjuk egyertelmu volt, hogy hatalmas lehet a baba, soha eletemben nem lattam akkora hasat, raadasul kb 150 cm-es volt az anyuka.

2018. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs nagy pocakom és 39.héten vagyok . Uh szerint 2100 g környékén van csak a pici .. ezért holnap megindítják a szülést .. ha megszületett megírom mekkora a súlya :D Habár szerintem jóval több mint amire ők tippelnek .
2018. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy pocakom volt.4kg babám született.154cm-magas vagyok.
2018. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hatalmas hasam volt mindhárommal, hízások 22, 15, 8kg.4640g,4380g,4740g.

165cm vagyok.

2018. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!