Lehetek Toxémiás?

Figyelt kérdés
Jelenleg 34+5 hetes kismama vagyok. Sokat hiztom,(intenziv mozgast abba hagytam mert vegig gorcsoktem, a gorcsokre magneziumot szedek. Dohanyoztam, ahogy kiderult hogy terhes vagyok letettem a cigit. pajzsmirigyem sem jo, folyamatos kezeles alatt vagyok miatta), kb 2 napja minimum egyszer 1 nap magas a vernyomasom es estere bevizesedik a bokam. Fehetje nem volt a vizeletembe. Velemenyek? Tapasztalatok?

2018. márc. 28. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:

50-50%

Ez olyan dolog, amit tényleg csak az orvos tud megmondani.Ha arra gyanakszol, akkor menj, nézesd meg magad.

Sajnos itt nem lesz olyan, aki erre tudja a választ, maksz megilyeszteni tudod magad.

2018. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*max

megijeszteni

bocsi, mobilról tudok alkotniXD

2018. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,ezt az orvos tudja megmondani. En nem ereztem roaszul magam, csak zavart hogy a zoknimat alig tudok felvenni. En mar mindenhol dagadtam, nem csak a bokam, mindenem. A vernyomasom a nap minden azakaban mahas volt. Csak vizsgalatra mentem be aznap, mikor neztek mindent, 3 keresztes volt a vizeletem, a verkepem n volt az igazi de nagyon gaz sem, mindent megvizagaltak, a vernyomasom mar egyre magasabb volt es az lett a vege hogy este kivettek az ikreket.masnap mondta el az orvos hogy ha ezt nem teszik, meghaltam volna reggelre vagy vesere varnek. Biztos ami biztos nezesd meg magad. Jo egeszseget kivanok! :)
2018. márc. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik terhes nő lehet toxémiás. A vizesedés már nem szempont, nem toxlmiások is vizesednek. A vérnyomás folyamatosan nagyon magas, nem napi egyszer és fehérje is van. Ezek alapján nem gondolom, hogy toxémiás lennél.
2018. márc. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez most biztos nen toxémia, mert akkor folyamatosan magas a vérnyomás, és fehérje nélkül nincs toxémia. Viszont ha kiugrik időnként a vérnyomásod, az ok arra, hogy folyamatosan figyeld (napi 4x mérd meg, különböző napszakokban), illetve említsd meg a dokinak is. De amíg nem folyamatosan magas, addig nincs gond.
2018. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Ma voltam vedononel es magas volt a vernyomasom 155/98 (digitalissal) kontrol 150/100 (higanyossal) Vizeletbe feherje nem volt, bokam csak estere szokott bevizesedni, bedagadni. Holnap megyek a nogyogyaszomhoz mert ma meg szabin volt.

Vedono azt mondta lehet beutal a korhazba a doki. Volt valaki ilyen vagy hasonlo cipoben?

35 hkm

2018. ápr. 3. 16:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyenlore vernyomas csokkentot kaptam azt kell szednem 3x1 szemet.
2018. ápr. 5. 07:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyenlore vernyomascsokkentot kaptam azt kell szednem 3x1 szemet.
2018. ápr. 5. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!