Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a méhem nő, akkor él a magzat?

Ha a méhem nő, akkor él a magzat?

Figyelt kérdés

Ma voltam a dokimnál, aki nem UH-zik. 2,5 hete voltam UH-n és 1 hét múlva megyek. Viszont megvizsgált és azt mondta, hogy a terhességi kornak megfelelő méretű méhem. Akkor valószínüleg minden rendben, mert gondolom akkor nő a méh, ha a magzat is?


Elég körmönfont lett, de megmondom őszintén, hogy semmi tünetem nincsen és ezért agyalok ilyen hülyeségeken.



2018. márc. 5. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Nálam sajnos kb 6+4 nél elhalt embriók mellett is nőtt a méhem. 9. héten mentem uh-ra ott derült ki, hogy nem élnek. Látványosan nagyobb volt a méhem. Csak a picik voltak nagyon picik :(


Szerintem ez nem lehet gyakori, én tuti elmennék uh-ra valahova. Az én tapasztalatom után mikor újra terhes lettem 10. hétig minden héten mentem annyira bennem voltak a történtek. Szerencsére azóta már 7 hónapos a kisfiam :)


Nem megijeszteni akarlak, mert egyébként fogalmam sincs ez mennyire gyakori jelenség, csak nekem ez volt fura, hogy nőtt a méhem, pedig már nem éltek. Nekem az összes tünetem megszűnt. Elvileg, ha legalább egy tünet előfordul és a többi megszűnik az nem szokott gondot jelenteni. De pl a második terhességemkor nem sok terhestünetem volt, szóval erre sem alapoznék.


Minden jót, és nézz el sztk-ba egy uh-ra.

2018. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kislányunknál se volt semmi tünetem. Lényegében annyi, hogy undorodom a hústól és egyfolytában aludnék. Megmondom őszintén, de lehet butaság, de sajnos hiába mennék el UH-ra a bajt megelőzni nem lehet. Köszönöm a válaszod és sajnálom, ami Veled történt. Várom még mások gondolatát, tapasztalatát ezzel kapcsolatban.
2018. márc. 5. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!