Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes genetikai uh nem...

12hetes genetikai uh nem mutatta meg magát az én babám, se orrcsontot nem tudtak nézni se a nyaki redőt. Csütörtökön kell vissza mennem. Aggaszt, hogy ugyan igy járok, és kicsúszok az időből. Más is járt igy?

Figyelt kérdés
Azt mondta dokim nem utal az eddigiek betegségre.
2010. jún. 8. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Milyen időből csúsznál ki. Akarod ezt a gyereket? Mert ha igen akkor nem csúszol ki semmilyen időből. Azért a 12 héten csinálják,mert eddig végezhető el az abortusz ha kéri valaki genetikai rendellenesség miatt.
2010. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem csúszol ki.

Amúgy az én babám a lábain ült és ő sem hagyta, hogy lemérjék a nyaki redőt, pedig nagyon rázták a hasam a hasi UH-n. Aztán meg kellett csinálni a hüvelyi UH-t is, na akkor elkezdett mocorogni.

2010. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első ha ilyen stilusban beszélsz akkor inkább hallgass,ez nem attól függ hogy akarom e vagy sem,istenem elég buta vagy.Szerinted ha nem aggodék,a kérdést nem véletlen tettem fel.Nagy majom vagy!!

Utolsónak csináltak mindkettőt de nem mozdult arébb a fejecskéje hogy profilból legyen.

2010. jún. 8. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

off: az első semmi rosszat nem mondott, te viszont jól lehordtad, a te stílusod elég érdekes.

Kérdésedre válaszolva, nekem 13 hetesen nézték, és semmi gond nem volt belőle.

2010. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14.hétig le tudják mérni ezeket az adatokat. Amúgy ott a 18.heti genetikai uh is! Ne izgulj, nem lesz gond!
2010. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy érdekes a stilusom,izgulok és féltem.Miért ne akarnám a gyereket?Hogy tartozik ez ide?Ha nem akarnám,nem is irtam volna ide,meg már rég elvetettem volna.Nem?Azért köszönöm a váaszaitokat lányok.-)Dokim azt mondta hamar kicsuszunk az időből,ezért aggodom.
2010. jún. 8. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Hi, nekem a 12. hetin azt mondták a Szt. Imrében, hogy lehet, hogy le sem tudják mérni majd a babát (CRL-t se), mert annyira rossz felbontású géppel dolgoznak. (Átépítés van a labornál.) Azért csak lemérték, de orrcsont pl. egyáltalán nem látszott. Így a szonográfus javasolta, hogy menjek el az Istenhegi úti géndiagnosztikára. Drága volt eléggé, de megnyugodtam és szuperul lemérték a babát, minden rendben lett. Én is aggódtam még a kórházban. Biztos minden rendben lesz.
2010. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is 13+3 hetesen nézték meg, nem volt gond. Ne félj, a dokid meg jó fej, hogy aggódik, mert amúgy őket általában baromi hidegen hagyja, hogy a kismamák rágják a kefét.


szió


Egy kis off:

Én is úgy érzem, hogy az 1 válaszoló kissé agresszív volt.

:-(

Neki üzenem, hogy nem mindenki akar megtartani egy beteg babát, és ha átcsúszik a 14 hétre, már nagyon nem mindegy, hogy altatásos abortusszal veszik el, vagy fenn kell legyél, és megszüld.

Van sajnos tapasztalatom...:-(

Szerintem erre gondolt a kérdés feltevője...

2010. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze , ott a 18.heti Uh is , de az nem Down szűrésre van.

Ha csinálnak kombinált tesztet ami erre vonatkozik,ahoz kellenek ezek az adatok is.

Nem fogsz kicsúszni,és minden rendben lessz nyugi.

:))

2010. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!