Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja derült ki, hogy...

Pár napja derült ki, hogy terhes vagyok. Néha kicsit fájdogál a hasam lent meg oldalt is, ez gond lehet? 3 hét múlva megyek vissza a dokihoz. Ilyenkor mit csinálnak? Ultrahangon már lehet majd látni valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon vártuk már:)
2007. nov. 28. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Szia.

Az uh-n majd lehet látni a petezsákot,és a kis szívlüktete´seket.

Az normális,hogy fáj a hasad.Tágul a méhed.Amíg nincsen vérzés,vagy nagyon erös görcsölés,minden rendben.

Gratula a babához.

32hetes kismama.

2007. nov. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Természetes, hogy fáj a hasad!Ezzel jár, hisz készül a szervezeted a változásokra.Hüvelyi ultrahangon fogod látni a petezsákot és lehet, hogy már a kis szívhangot is!Gratulálok a babához,mi is nagyon várjuk a csöppet!

(37 hetes kismama)

2007. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én ellentmondok az előttem szólóknak. Ugyanezek a tüneteim voltak és felhívtam a dokimat(2 nappal a terhesség megállapítása után). Behívott vizsgálatra, majd azonnal elküldött ultrahangra és kiderült, hogy cisztám van. Szerintem mindenképp menj dokihoz!!! 18 hetes kismama
2007. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem az elején úgy fájt a hasam, hogy néha azt hittem összeesek.Olyan mensis szerü görcseim voltak mint még soha.A méh növekedésétől volt.Szerintem nem ciszta.Nekem is volt cystam (kb. 5 ször) egyszer sem fájt, ha valami miatt nemm küldtek volna uh-ra ki se derül.18 hetes kismama
2007. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!