Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen mit éreztek, mikor...

20 hetesen mit éreztek, mikor megmozdul a babátok?

Figyelt kérdés
Nem tudom egyértelműen megállapítani, hogy a Picurt érzem-e vagy csak bélmozgást. Leírnátok Ti mit éreztetek?
2010. jún. 7. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én először ilyen bélmozgás szerű dolgot éreztem, aztán kezdődtek az u.n. pillangómozgások, amikor ilyen kis rezgésszerű enyhe mozgás van. Aztán egy idő után ráteszed a kezedet a hasadra és elkezded érezni is, majd egy idő után már látványos szabad szemmel is a mozgás. Ez én vagyok, de pl. a nővéremnek egy konkrét rúgással kezdődött a mozgás, neki fia született, nekem kislányom lesz 6 hét múlva:)
2010. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is sokat olvastam arról ki mit érzett, de aztán mikor saját magam jöttem rá, hogy ez ő, akkor kiderült egyeltalán nem olyan, mint amit mások mondanak. Ez mindenkinél változó. Nekem olyan volt mint mikor valaki belülről a mutatóujjával finoman böködne. Aztán persze mindig egyre erősebb lett.

Nagyon Boldog Babavárást Kívánok!

26h km

2010. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én holnap után töltöm a 20. hetet és már kb másfél hónapja érzem.Elősször csak csiklandozást éreztem és mondtam is a dokinak és szabájosan hülyének nézett hogy első gyereknél még biztosan nem azt érzem ezért megkérdeztem két többgyermekes anyukát és ők azt mondták hogy jól gondolom a baba ficánkol odabent.Mára már szabájos rugásokat érzek van hogy sűrűn van hogy ritkán,de minden nap.Szerintem ha ismeretlen az érzés akkor valószínüleg a babucit érzed,de mindenkinél máskor jelentkezik be lehet az is hogy nálad még várat magára.Boldog szép babavárást 19hkm
2010. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem semmi pillangó meg hasonlók...

inkább mintha valaki belülről böködne az ujjaival! néhány nappal később pedig konkrét rúgások:) 17 hetesen éreztem először.

2010. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem belülről bökdös, fejelget és bukfencezik bennem. Semmi pillangó vagy rebegés vagy bélmozgás. Egyértelmű "babamozgás". 21 hetes vagyok, 2. terhesség. De az elsőnél is ezt éreztem 20. hét körül.
2010. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb 19 hetesen mozdult meg a kisfiam, azóta mindig rugdos, nekem olyan érzés volt, mint mikor egy ideg szokott lüktetni a vállamba, vagy lábamba, még mindig olyan, csak egyre erősebb, nagyon sokat mozgolódik, igaz van azért párnaponta egy csendes napja, általában akkor, ha megyünk vendégségbe a családhoz és alig várják, hogy megfoghassák hogy rugdos. :)
2010. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, bocsi csak leírom 29 hetes vagyok. :)
2010. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!