Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha placenta melső falon...

Ha placenta melső falon mélyen tapadt akkor élhetünk szexszuális életet?

Figyelt kérdés
Most vagyok 18 hetes és eddig ugyanúgy szeretkeztünk mint régen.De úgy halottam ilyenkor nem szabad.A doki nem mondott semmit.A méhszáj zárt.
2007. nov. 27. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig igenis a dokit kérdezd! A méhszájhoz közel tapadó lepény miatt óvatosabbnak kell lenni, mert a méhszáj könnyebben sérül és vérzést okozhat. Szeretkezzetek nyugodtan, csak vigyázva, amíg a doki engedi!
2007. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az előttem szólónak.
2007. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A mélyen tapadó lepény esetén a férfinak kerülnie kell az erős, és a mély behatolást. A terhesség utolsó szakaszában mikor elindul a belső méhszáj tágulása, akkor már kerülni szokták a szexuális érintkezést.

De a biztonság kedvéért kérdezd meg az orvost hogy meddig engedélyezi. Szerintem ha nincs vérzés, vagy görcs akkor az utolsó hónapban már nem, előtte még lehet.

2007. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a mellső falon tapadt a lepény, mi inkább kerüljük a sexet mindenki érdekében. Egyébként az orvos és a védőnő sem mondott semmit, de a utánnanéztem és mindenhol ovatosságra intenek.

28.hetes kismama

2007. nov. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!