Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen az orvos úgy...

27 hetesen az orvos úgy látta, hogy meszesedik a méhlepény! Mit tudtok róla, lehet segíteni ezen, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes dolog, hogy a terhesség előre haladtával elkezd öregedni a lepény. Abban lehetnek egyéni különbség, hogy kinek mikortól és milyen mértékben. Nekem azt mondta a doki, hogy addig amíg megfelelően táplálja a babát nincs semmi jelentősége, hogy hogyan néz ki a lepény.
2010. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőmnél is ez volt, kb. pont ennyi idős terhesen, de nem lett semmi baj belőle, koraszülött sem volt a pici.
2010. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején a 28. héten kezdett meszesedni a méhlepény. Nekem akkor azt tanácsolta a doki, hogy próbáljak egészségesen táplálkozni, napi 4 liter folyadékot inni, figyelni arra, hogy ne hízzak sokat és ne erőltessem meg magam, mert ellenkező esetben gyorsabban öregszik, azaz meszesedik a méhlepény. Természetes ez a folyamat, csak ez így még kicsit korán kezdődik. Én mindenre figyeltem, az orvosom is rendszeresen és sűrűbben vizsgált és nem lett semmi gond. Ha fejlődik a baba, az azt jelenti, hogy jut elég tápanyaghoz és nem avatkoznak be.
2010. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ez a dolog nagyon idegesít, félek, hogy gond lesz. Eddig teljesen nyugodt voltam, de ez az egy aggaszt. Remélem tényleg nem lesz semmi gond. Próbálom kímélni magam, a folyadékbevitel meg van, mert pont az urétert nyomja ezért muszáj sokat innom. Jó babavárást!!!!
2010. jún. 6. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!