Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes kismama vagyok, és...

30hetes kismama vagyok, és hajnalba arra ébredtem hogy enyhén görcsöl a hasam. Normális ez?

Figyelt kérdés
ez kb 1óra hosszát tartott,nem olyan erős görcsök,hanem mikor megakar jönni,kb olyan volt,de nem volt kellemes...nagyon megijedtem...aztán 1óra mulva elmult szerencsére.Normális ez ilyenkor?Vagy ez már lehet ilyen jósló fájás,vagy az még korai?
2010. jún. 4. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit korai, az orvosodnak említsd meg. Nekem gyógyszert adott rá.
2010. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! szerintem csak jóslózol nekem elég erős is volt néha. Szedjél magnéziumot kérd úgy a patikában hogy amit a kismamák szoktak vinni. Nekem is azt mondta a doki 36 hétig kellett szednem és utána már nem mert eltolja a szülést esetleg. Jobbulást
2010. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!Magnéziumot az elejétől kezdve szedek,(magneb6),kb másfél hónapja tértem át a magnesii citricire.Remélem tényleg semmi komoly,de majd megemlítem a dokimnak jövőhéten ha megyek.
2010. jún. 4. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!