Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mit lehet...

Terhesség alatt mit lehet tenni ha "huzatot kaptam"?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok. Kb.1 hónapja fájnak a fogaim, de elsősorban a fülem, és az sugárzik ki a fogaimra! (állítólag)!Jártam már vele fül-orr-gégésznél, fogorvosnál,de sehol nem tudnak mit tenni, mert rossz fogam sincs és a fülész is mindent rendben talált!Azt mondták, érzékeny vagyok a huzatra!!hiába dugom be a fülem, mégis fáj...Ha valakinek hasonló tapasztala van, vagy tud valami gyógymódot, az írjon!köszönöm
2007. nov. 26. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Próbáld ki ,hogy melegitel a mikróban sima sót beleteszed egy konyharuhába ,lefekszel és a füledre teszed,addig amig jól esik.Nekem a nagyim ajánlotta .Nálam használt,remélem nálad is fog:)Jobbulást:)38hetes kismama:)
2007. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, lehet kapni már kis vászonpárnácskába varrt cseresznyemagot, amit hűtőbe téve hűthetsz, sütőbe téve melegíthetsz, és nagyon jól tartja a hőt!Bababoltban, de gyógyászati segédboltban is árulják, a babának is hasznos, ha pl. hasfájós, vagy begyullad a füle.Másik praktikus dolog, a kisméretű melegvizespalack, szintén mindkettő célt szolgálja, csapvízből egyzserűen feltöltheted. (gyógyászatiban árulják) Esetleg még az infralámpát tudom javasolni (ezt én is használom) nagyon jó minden felsőlégúti panaszra, és sokáig kitart.
2007. nov. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!