Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki szülési szabdaságra...

Ha valaki szülési szabdaságra megy, akkor ugye kell igazolás a nőgyógyásztól, majd le kell adni a papírokat a munkáltatónak. A házi orvoshoz is kell menni valamilyen igazolásért? Teljesen elvesztem a sok papírban.

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!38 hetes vagyok oktober 06-ig beteg állományba voltam ,oktober 07-től szülési szabin vagyok ,de semi papírt nem kell vinnem csak az utolso táppénzes papírt kellet vinnem meg a szülési szabiről kellet vinnem a papírt és ezt a házi orvosom adta.És ha meg szültem akor kell be vinnem a munkáltatohoz a kicsi TB kártyáját meg a születési anyakönyvi kivonatot és gyeden leszek,2évig aztán 1 évig gyesen .Én nekem így mondták.Itt nálunk így van.Jo baba várást!!!
2008. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megint 38 hetes kismama vagyok.A nőgyogyász a egyszeri anyasági támogatáshoz ad igazolást.
2008. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pár napja vagyok szülési szabadságon előtte táppénzen voltam, amikor megkaptam a táppémzes papírokat mindig leadtam a munkáltatónak, mert a könyvelője intézi, hogy küldjék az alapján a táppénzt. Most az utolsó táppénzes papírt adtam le és a szülési szabadságról is adtak papírt, amit szintén le kellett adni a munkáltatónak. Én minden papírt a nőgyógyászaton kaptam.
2008. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2008. okt. 24. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!