Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki grépfutcseppeke...

Szedett valaki grépfutcseppeket terhesség alatt (alkoholmenteset)? Fertőzések ellen ajánlották.

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhesség és szoptatás alatt nem ajánlott az alkohol mentes sem. Szinte csak a kismamák a kivételek illetve a citrus félékre allergiások. Szerintem benne is van a tájékoztatóban.
2010. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha benne lenne nem kérdezném... A tájékoztatóban nem említi a terhességet semmilyen formában, csak hogy kisgyerekeknek kevesebb csepp/nap adható.
2010. máj. 30. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szedtem, bár nem rendszeresen. Mivel elég gyakran volt gombás fertőzésem, emiatt próbáltam ki, de nem hallottam, hogy nem lehetne kismamáknak szedni.

Nem tudom hosszú távú szedés esetén van-e valami káros hatása, de az én babám az eddigi uh-k és vizsgálatok alapján teljesen egészséges.

Vagy esetleg kérdezd meg gyógynövényboltban, ott biztos meg tudják mondani, hogy lehet-e biztonsággal szedni.

2010. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szedtem az ökonet félét. Nagyon sokat volt hüvelygombám, 4-szer, és 3 felfázásom is. Én úgy voltam vele, amint abbahagytam a cseppeket (napi 15 csepp, 3X5), rögtön jött vagy a gomba vagy a húgyuti gyulladás. Így szinte végig szedtem, talán a 22. héttől a 36.-ig nem, akkor nyugi volt odalent, de azóta megit szedem, mert gombám volt. Hiába a Klion vagy a Canesten kúp, 12 db használ, nagynehezen, de 2 héten belül visszatér a gomba...

Úgyhogy maradtam a cseppnél.

40 hetes km

2010. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász kifejezetten mondta, hogy szedjek grépfrútmagcseppeket a fertőzések miatt. A citrofort-t ajánlotta, de én azt nem találtam egy gyógyszertárban sem, úgyhogy mást vettem. Azt hiszem, azért azt mondta,mert az nem olyan keserű.
2010. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én a Citrofortot szedtem, amit az utolsó válaszadó írt, és ezek szerint biztos lehet, ha neki a doki is ajánlotta. Ja, és gyógynövényboltban vettük, lehet, hogy gyógyszertárban nem is lehet kapni ezek szerint.
2010. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2010. máj. 31. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!