Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes vagyok, és tegnap...

Eszo kérdése:

4-5 hetes vagyok, és tegnap este + ma reggel is volt egy kis halvány barnázásom. Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Úgy megijjedtem! ugye nem lesz baja a picinek??dokihoz csak a jövö hét közepén tudok menni..addig meghülyülök!


remélem elmúlik ez a barnázás, mert nagyon nyugtalanító!


Írjatok!!!


2010. máj. 29. 06:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, én elmentem az ügyeletre, ott azt mondták, hogy pihenjek, és szedjem a MagneB6-ot. Nekem ettöl teljesen elmult. Amugy azt mondják, amig nem görcsölsz, és nem véres a folyás nincs baj. Nekem sem lett:)32hkm
2010. máj. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én elmennék az ügyeletre!Anno Én sem mentem és vetélés lett a vége!:(((((Reméljük Nálad semmi baj sem lesz,mert ez lehet egy emlékezés is a mensire,de sajnos kezdődő vetélés jele is lehet!A másidik terhességemnél azonnal rohantam ügyeletre és kaptam Utrogestant,most 33 hetes vagyok!Ha úgy döntesz,hogy mégsem mégy ügyeletre,akkor viszont szigorú fekvés,rutaszkorbin és magne b6!Vigyázz magatokra!!!
2010. máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj be az ügyeletre, most ez a legfontosabb.Nem biztos, hogy baj van,de jelezhet sajnos vetélést is.Szerintem semmiképp ne maradj otthon, úgyse lennél nyugodt egy percig sem.Lehet, semmi baj nincs, és kapsz egy gyógyszert.De biztosat csak az orvos tud mondani.
2010. máj. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos, nekem méhen kívülit jelzett. Biztos, ami biztos, menj be az ügyeletre, megnéznek uh-on, inkább egy vizsgálattal több legyen, mint később baj.
2010. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,több napig is,akkor,amikor meg kellett volna jönni. Nekem nem lett semmi baj.
2010. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom...nem, de mégis ezért.Miért kell azt hajtogatni ilyen esetekben,hogy csak jövő hét közepén jutok el...azonnal ügyelet kedvesem,nem itt kérdéseket feltenni...mérlegelj már, ha véreznél is itt ülnél és várnád a csodát? NEM ugye? Lehet nincs baj, de spuri be abba a nyamvadt kórházba MOST!!!
2010. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Tegnap is volt egy ilyen kérdés, ő is azt mondta, hogy vérezget, megy nincs doki a közelben, tőlünk várta, hogy mi lehet a gond. Mikor írtam, hogy menjen be a kórházba, jól elküldött...ennyi

Nekem ilyen nem volt, de tuti, hogy egyből mentem volna...

2010. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Oh...ez komoly?segíteni akarsz és akkor még ő van megsértődve?pfff...reélem máskor is agyatlan lesz !!! és értsétek ezt úgy ahogy akarjátok..hihetetlen egyesek mekkora idióták:/
2010. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na, kedves lehurrogók!!kösz a semmit..bunkózni ne ebben a témakörben tegyétek! kösz!


Ja, amúgy bementem az ügyeletre, ahol jól képen röhögtek..erről ennyit.

úgy néztek rám, hogy mi a szart keresek itt..épp hogy csak "belémnyúlt" a doki..meg sem uh-zott..de mindegy..


az ilyen hozzászólásokra nincs szükségem..köszi


Lehet, hogy ti nem tudjátok milyen az, mikor hónapokig küzdessz, hogy összejöjjön a baba..mikor meg végre sikerül..jön egy ilyen barnázás, ami nekem még sosem volt..jó, hogy megijjedek..de mindegy ilyen embereknek nem magyarázom meg!

Ja, amúgy meg tudod ám kit nevezz idiótának!!!

2010. máj. 30. 06:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazad van kedves kérdező, bármilyen problémád van írj ide, majd mi megmondjuk mitr kell tenned. Minek az orvos? Az a másik illető is azért nem ment orvoshoz, mert szerinte az egy barom. Majd így látatlanban mi megmondjuk a diagnózist.
2010. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!