Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek ikrei lettek, szedett...

Akiknek ikrei lettek, szedett előtte valamit ami esetleg ezt indokolhatja?

Figyelt kérdés
Mielőtt még félre értenétek, nem akarok ikreket, sőt rettegek a dologtól. Problémáink vannak és egy két gyógyszert szednem kell peteérésre,de félek ettől több baba i megfogan.
2017. okt. 5. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Clostyval vagyok kétpetéjű ikerterhes, ez hajlamosít rá. Volt peteérésem, de gyenge volt a progeszteronom, ezért kaptam. Viszont a kisfiam is Clostyval lett ugyanezen ismert probléma miatt, ő egyedül jött. :)
2017. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fostimon injekciót kaptam, mert a closti nem csinált egy tüszőt sem. Hármas ikrekkel vagyok terhes. Két petét érlelt Meg, de az egyikből egypetéjű ikrek lettek, így vannak hárman. Gondolom lesz uh-s ellenőrzés. Ha egynél több pete van, akkor dönthettek úgy, hogy abban a hónapban nem próbálkoztok. Én sem szerettem volna ikreket, de úgy voltam vele, hogy csaknem termékenyül meg mindkettő. Erre 3 lett. 😂 De ez ritka, sőt a doki szerint esélytelen volt.
2017. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Clostival hármasikrek :)

Két gyereket terveztünk, de így egyszerre túl leszünk rajta :)

Gyenge peteérésre kaptam és féltem is az ikerterhességtől.

Először kettőt mondtak (már ekkor majd leestem a székről) a következőn pedig egyértelműen három baba volt. Eléggé megrémültem, de mostmár kezdem elfogadni a helyzetet. Nagyon várom, hogy találkozzak velük.

2017. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lombikkal harmasikreknek indult a terhességem, de végül csak egy baba maradt velünk, viszont ő két heten belül érkezik.
2017. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hú jó kilátások :( Idő miatt nem húznám de így is veszélyeztetett vagyok (toxémiám volt előzőleg már 20 hetesen)...na ezt jól átbeszélem az orvosommal. Köszönöm
2017. okt. 5. 14:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Több koraszülést nem akarok átélni.
2017. okt. 5. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!