Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a hátam és a...

Nagyon fáj a hátam és a derekam. Mit tehetek ellene? 24 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Van valami itthoni megoldás, vagy menjek el orvoshoz? Már éjjel is felébredek rá, hogy fáj, mozogni, nyújtani meg már nem nagyon tudom, nagy már ahhoz a pocakom. Ha sokat ülök akkor is, ha sokat állok, akkor is. Pár napja kezdődött az egész.
2008. okt. 21. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én terhestornára járok, ahol olyan gyakorlatok vannak, amit nagy pocival is lehet végezni, és nagyon jó a hátnak. Biztos van ilyen dvd is, ha nem akarsz eljárni. Lehet kapni hastartó övet, ami jó a hátfájás derékfájás ellen. Legalábbis ezt írják. Már én is gondolkoztam rajta, mert néha nekem is fáj, de még nem próbáltam.

(32 hetes)

2008. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mozogj mindenképp, mert a végén már sokkal jobban fog fájni. Én úszni járok, az segít.
2008. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En hajlamos vagyok gorbe hattal ulni es nallam is ez a baj...neha majd' beszakad a hatam annyira faj.A multkor raadasul meg 1 idegszal is becsipodott...akkor azt hittem megorulok...

...mikor mar nem birom es itthol vagyok lefekszem az agyra hanyatt es 1 kis ido mulva enyhul,de van hogy estenkent megkerem a ferjemet h 1 kis Fastum gellel maszirossza meg ott ahol faj.

Kitartas!

33 hetes pocakos

2008. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hát igen, ha 24 hetesen fáj a hátad és a derekad, mi lesz veled 24 évesen?!

nagyanyám 73 éves, és ő is panaszkodik már rendesen a hát és derékfájásra...

2010. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!