Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon lusta 3 napja a...

Ha nagyon lusta 3 napja a pici, de csuklani érzem egy nap többször is, akkor nagy gond nem lehet, ugye?

Figyelt kérdés
Holnap lépek a 28.hétbe,és harmadik napja nagyon lusta a pici,csak akkor érzem szinte,ha elfekszem,de akkor is inkább csak nyomkodja magát ki picit,viszont csuklani érzem többször is egy nap.szerintetek normális,vagy meg kéne nézetnem orvossal?
2017. aug. 30. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem normális,hogy ilyen most a babád.Egyre kisebb lesz Neki a hely odabent.Gond akkor lenne ha egyáltalán nem érezném.De ha nagyon aggódsz,inkább menj orvoshoz.Veszíteni nem készítésű semmit.

Én első fiamnál elestem télen.Nem látszott semmi,jol kiveszem az esést,de aznap elmentem,hogy nézzék még nincs r baja a babának.Szó nélkül megvizsgálták ,nem volt semmi gond.Én megnyugodtam.

2017. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is lusta volt a múlt héten egy 3-4-5 napig, keveset mozgott és gyengén rúgott, de most megint egész nap mozog és erőseket rúg.

24 hkm

2017. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen... frontokkor leginkább. Nekem doki annyit mondott, ha 12 órán belül egyszer is érzek valami moccanást vagy csuklást akkor minden ok.

Tudom ijesztő én is mindig aggódtam :D Ha sokat mozgott az volt a bajom, ha meg nem akkor meg az :)


Jó egészséget!

2017. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!lepihentem a kisfiammal egy kicsit,és volt egy jó kis virgonc fél órája aranyomnak 💟 hála istennek azért 12 órákat nem hagy ki,azért enyhe kis mozgolódást akkor is érzek,főleg ha eldőlök picikét,csak hát olyan ijesztő tud lenni.. :(
2017. aug. 30. 17:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Épp most készültem kérdést feltenni ezzel kapcsolatban,de megláttam a kérdésed. 27+4 hetes kismama vagyok, és 2 napja nagyon gyengén mocorog a babám. Eddig olyanokat rúgott hogy megremegett az egész hasam, most meg inkább csak simogat és nyomkodja magát. Bár nekem van szívhang hallgatóm,meg is hallgattam és minden rendben odabent, csak ez a megváltozott mozgás furcsa.  Lehet hogy kevés a hely most odabent. Igazából tegnap óta megint érzem a kerek méhszalag feszülését, minden bizonnyal most készül megint nőni a méh. Legalábbis èn erre gondolok. 
2017. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is miota nem érzem annyira a mozgást,azota feszül húzódik,szurkál a hasam,én is arra gondoltam,hogy talán most lesz egy nagyobb növekedés.
2017. aug. 30. 18:20
 7/10 anonim ***** válasza:
De jo hogy felteted ezt a kèrdèst,2 ik napja nàlunk is lusta a lànyom 1 kicsit.
2017. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Látom nem vagyok egyedül,ezért leirom,hogy talán megoldódni látszik a probléma...

A legutóbbi kommentem után nagyon rosszul lettem,irtam akkor is a hasfájást,nade akkor annyira elkezdett fájni az egész hasam,majd megőrültem,hasogtott,feszült,kő kemény lett.azt hittem kórház lesz,gyorsan letusoltam,férjem délutános,egyedül vagyok a gyerekekkel,gyorsan elrendeztem őket,vacsi,aztán mondom pihi.hát vacsi után rosszabb lett,elmentem pisilni,és éreztem,h nagy wcznem kéne(bocsi h így leirom),és akkor kapcsoltam,hogy miota ez a probléma fenn áll,én három napja felváltva tömöm magamba a szilvát,körtét,kakót,wczni meg nem.tudok rendesen...

Hát egy keveset sikerült is produkálni,és hirtelen annyi levegőtől szabadultam meg,hogy szabályosan olyan volt,mintha leeresztettek volna.azóta nem fáj a hasam,picinyem azóta hála a jó istennek meg sem áll.úgyhogy nekem ez volt a gond szerintem.legalábbis remélem,de azóta mintha egyik pillanatról a másikra kicseréltek vna.az tuti,hogy idén rá se nézek erre a 3 ételre...

2017. aug. 30. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor felpuffadtál a sok gázos ételtől. Nekem a 20.hét környékén volt 2x is vastagbél görcsöm a szorulás miatt. Azt hittem belehalok. Azóta nagy dózisban szedem a magnéziumot, és hál isten minden rendben van. Ha puffasztót is eszek a gázok könnyen távoznak, és minden reggel van székletem erölködés nélkül. /elötte már kikúráltam egy aranyeret is/ Nálam viszont biztos hogy a méh növekedése játszik, mert feszül a kerek méhszalag és babóka mocorog, csak nagyon gyengéden  Tegnap este egy kicsit erősebben is rúgott, de ma reggel megint csak a simi megy  27+5 hkm
2017. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nálunk azóta minden rendben van szerencsére,azóta életem is aktív,szépeket rugdos hála istennek,úgyhogy szerintem az volt a baj.ezentóúl nagyn oda fogok figyelni,és nem esek túlzásokba a puffasztó ételekkel.de ezt ő is érezhette,hogy nekem rossz volt,azért lehetett ez a semmilyen mozgása?
2017. aug. 31. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!