Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy szamoljam? Az utolso...

Hogy szamoljam? Az utolso mensim Aprilis 15en volt, de a peteeresem meg sokkal kesobb mint felido.

Figyelt kérdés

Az utolso mensim Aprilis 15en volt, de a peteeresem meg keson volt. Mi alapjan szamoljam hogy mennyi idos terhes vagyok? Mert a doki az utolso mensi napjatol fogja nem? De az nem lesz valos... Itt a gorbem, itt lathatjatok hogy sokkal kesobb volt ovu mint kellett volna:

[link]


2010. máj. 23. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekem 1 héttel középidő után fogant a baba és ezt az uh-os méretek is igazolták, ezért az orvos arrébb tolta aszülés tervezett időpontját 1 héttel.

Nálad is ez lesz sztem!

2010. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Koszonom a valaszt! Most azon is aggodom hogy azt olvastam, ha a petesejt tul erett akkor a baba nem esz egeszseges es el is mehet. A kesoi ovu azt jelenti hogy tul erett volt a petesejt?

Te mennyi idos vagy?

2010. máj. 23. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem fogant volna meg az a bab, ha túl érett lenne a petesejt, ne aggódj emiatt!

Én most 21 hetes vagyok, de már a következővel :)

2010. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom ez megnyugtatott egy kicsit! Tiszta agyrem vagyok, miota pozitivat teszteltem mindenen aggodok, es folyamatosan masok remtorteneteit olvasom. Remelem ez nem lesz igy a vegeig.. :S
2010. máj. 23. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne olvasgass, próbáld meg elterelni a figyelmed!

A szívhangig szerintem majdnem mindenki nagyon ideges. Aztán majd a 12. heti uh után már nyugi jön :)

2010. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez volt a helyzet. Az első ultrahangok igazolták is, hogy kb 1 héttel kisebb a kisfiam. A doki átírta a szülés idejét 5 nappal. Aztán a 23. hét után úgy belehúzott a növésbe, hogy a sz időpont is vissza lett írva a mensi szerintire. A 30. héten már 1775g-ra saccolták a súlyát. Most vagyunk a 35. héten. Pénteken uh,kíváncsi vagyok, hogy mekkora a drágám. A hasam az jó nagy...
2010. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem egyformán növekednek a babák, főleg nem a 12. hét után, így szinte az összes uh más szülési időpontot dobhat ki. A 12. heti uh a legalkalmasabb a szülés várható idejének meghatározására, ekkor már elég nagy ahhoz, hogy pontosan mérni lehessen, de még nem zavarnak be a genetikából vagy bármi másból adódó eltérések a súlyban, hosszban stb.
2010. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!