Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen tényleg az a jó,...

14 hetesen tényleg az a jó, ha nincs semmi tünet? Jól van a babám? Már volt, aki "megrótt", hogy ilyenkor már látszania kellene.

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idősen teljesen normális, ha semmi tüneted nincs! (Az is normális lenne, ha lenne). Azon kívül nem tudom, mekkora vagy, de az ekkora terhesség legfeljebb a nagyon vékony nőkön szokott látszódni. Sok múlik a csípődön, minél szélesebb, annál tovább tud a méhed is széltében nőni, tehát nem emelkedik ki.


Rajtam félidőig nem látszott semmi. Engem is idegesített, de nyugi, utána mindenkinek beindul.

2010. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szeretném, ha minél később látszódna a hasam, mert annál kisebb lenne a végére! Persze csak ha a baba normálisan fejlődik. Ne aggódj, ez nagyon változó, sok kismamát ismerek, akiknél csak nagyon későn látszott. Hidd el jobb, mint ha azt kérdezgetnék, hogy ikrek lesznek-e. :) Aki ezért megrótt, vagy beszólt, azzal ne foglalkozz.
2010. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom milyen lehet a testalkatod, de én 172 centisen 77 kilóval kezdtem a terhességem és csak a 23 hét vége fele kezdett el látszani a pocakom. No akkor sem látványosan, csak egy kicsit. Most járunk a 33. hét végén, 7,8 kilót híztam és most már azért látszik. Mondjuk nem hatalmas, de most már nem kevernek össze egy ducibb nővel:)(bár soha nem tartottam magam annak, sokan mégis ducisággal magyarázták a súlygyarapodásomat). Türelem, még rengeteg időd van az igazi pocakig. Kellemes babavárást!
2010. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Teljesen normális, hogy nincs tüneted és hogy nem látszik! Én most vagyok 20 hetes, és mostanában kezd gömbölyödni a pocim (166 cm, 58 kg vagyok), még csak másfél kilót híztam, ezt nagyjából senki sem veszi észre! Szóval nincs semmi baj! Nekem 13 hetesen kérdezték, hogy hol van a pocakom? Nem tudom egyesek mit várnak? Azt, hogy egyből kis gömböcök legyünk? Ráér az még! :)
2010. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! a 14.hétre már elszokott múlni a legtöbb nőnél az összes rosszullét :) szóval ez így jó igen, de ha még mindig rosszul lennél az sem jelentene feltétlenül bajt :)

Biztosan jól van a babád nyugi! :) 14 hetesen nem kéne látszania a pocinak, legalábbis az oké, hogy mondjuk te látod magadon, de ruha alatt még mindig észrevehetetlen, gondolj bele, hogy majd csak a 20.hétre éri el a méh a köldök vonalát, úgy hogy ne aggódj :)

20h km

2010. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

teljesen jó!

én 172 cm, 64 kg-val kezdtem, úgy a 30. hét körül vették észre először idegenek, hogy nem csak szimplán dagadt vagyok.

hamarosan érezni fogod a mozgását, és megnyugszol, ne aggódj!

2010. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

170 cm vagyok és úgy 60 kg. Én is úgy számoltam, hogy jó egy hónap múlva fog látszódni valamicske pocak.


Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat, aranyosak vagytok, lányok!!!

2010. máj. 22. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
A testalkatodtól és attól függ hogy hol tapad meg a baba,én 172 cm vagyok,64 kg san kezdtem a terhességet,rajtam pl.már a 12 héten látszott egy picit és 17 hetes voltam anmikor észrevettem hogy mozog.De szerintem ez mindenkinél más.Ne aggódj biztos nincs semmi baj! :)
2010. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 19 hetesen mondta meg hogy kismama,amin én teljesen ledöbbentem, mert nem látszott rajta semmi! Most kb.23 hetes, de nem nagyon látszik rajta még most sem. Ez mindenkinél más.Nekem pl.hatalmas pocim volt, de ez alkat kérdése is. Sok egészséget kívánok nektek.
2010. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!