Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hajnalban a legaktívabb?

Miért hajnalban a legaktívabb?

Figyelt kérdés
22 hetesek vagyunk.Újabban hajnalban amikor felébedek (úgy 1 és 2 körül), a kislányom nagyon mozog. Sokkal jobban mint napközben valaha.Hullámzik az egész hasam, bukfencezik, rúg, de akkorákat, hogy beleremeg a pocakom.Ilyenkor nem is bírok visszaaludni, annyira élvezem az éjszakai "műsort", és mosolygok azon, hogy ő még nem tudja, hogy ilyenkor aludni szoktunk:))) Miért van ez, hogy hajnalban ilyen virgonc?
2010. máj. 22. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy miért, de olvastam, hogy legaktívabbak a babák éjfél körül, és hajnalban. A párom is sokszor mondja, hogy hajnalban aktív a babánk:D (mindig rárakja a hasamra a kezét) Sokszor akkor aktív a baba, mikor te nyugalmi állapotban vagy. Bocs, hogy nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Én akkor még szerencsés vagyok, mert én még nem ébredek fel a mocorgására, pedig én már 29. hetemet töltöm. Lehet azzal is összefügg, kinek mekkora "takaró réteg" van a hasán. Nekem eleve nagy volt a hasam. Lehet, te vékonyabb vagy, ezért érzed jobban.
2010. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! Talán egyszer ébredtem fel erre.Általában a WC-zés miatt kelek fel, de abban a pillanatban már lubickol:))
2010. máj. 22. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!A mi kislányunk is hajnalban virgonckodott odabent.Most 2 hetes,és még egy éjszakánk sem volt ugy hogy hajnalban ne lettünk volna 1-2 órát fent.Nem sir csak elvan nézelődik,jól érzi magát.Úgyhogy lehet a Te babád is ilyen kis éjszakai baba lesz,megszokja ezt a ritmust odabent.Boldog babavárást kivánok!
2010. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azt én is észrevettem, hogy az én pici babám is rögtön felébred, ha én is:D Örülök neki, mert így jól indul a napom, tudom, hogy jól van:D Úgy szoktam mondani, hogy köszön nekem:D "Jó reggelt anyuci" 2-3 nappal ezelőtt rám is ijesztett, mert minden reggel 4:30-kor kelek (6-ra járok dolgozni) és nem mozdult meg. 11 órakor mondom neki, "azért jó lenne, ha köszönnél nekem, mert nagyon rámijesztesz." Két perc múlva elkezdett mocorogni.:D És még valaki hülyének néz, hogy kommunikálok a babámmal...mi tényleg szoktunk dumálni:D

Az igaz, hogy felveszi az életritmusod, de azt hallottam, hogy nincs összefüggésban a baba aktivitása (még az sem, hogy mikor mozog) a születés utáni aktivitással. Lehet, hogy van egy nagyon lusta pocaklakód, aztán kibújik és egy kis virgonc baba lesz belőle:D

2010. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Én is megbeszélek vele mindent:))
2010. máj. 23. 07:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!