Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három hetes terhes vagyok....

Három hetes terhes vagyok. Normalis, hogy sokat fáj a hasam?

Figyelt kérdés
2007. nov. 23. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem sok támpontot adtál. A méhed környékén fáj, vagy a gyomrod, a beleid? Sok minden okozhatja. Gondolom vitamint vagy vasat szedsz, annak lehet ilyen egyéni mellékhatása. Hormonális okok állhatnak a háttérben. Enyhe gyomorrontás, bár erről azért tudnál. A méhed tágul, borzasztó vérbő ott lenn minden, ez is lehet. Ha nem múlik a panasz, mindenképp az orvos és a védőnő tanácsát kérd. Jobbulást! Vigyázz magatokra!
2007. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 12 hetes terhes vagyok és ugyanígy voltam az elején, mint te! Nekem az elejétől, onnan amikortól meg kellett volna jönnie fájdogált a hasam mintha meglenne kb. 6-7 hetes koromig. A doki azt mondta, hogy csak a méhem nő és ezért van ez. Mára elmúlt, már csak nagyon ritkán fájdogál. Neked is elmúlik ne félj! Azért ha mész dokihoz kérdezz rá.
2007. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan fájdalmad van, mintha meglenne a menses, akkor teljesen normális. Nő a méhed, ez okozza és még fog is fájni egy jó darabig. Én 12 hetes vagyok és bár már ritkábban és kevésbé, de még mindig érzem. Az elején szinte állandó közepes fájdalom volt.

Meg fog szűnni, ne félj, normális ez.

Amíg nem görcsölsz, nem vérzel és nincs lázad, addig normális.

A doki azért megnyugtathat mégjobban:-)

2007. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!