Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korotokig bírtatok...

Hány hetes korotokig bírtatok dolgozni nyári kismamák?

Figyelt kérdés
Én 27 hetes vagyok, ülőmunkát végzek, van lábtartóm, szuper gurulósszékem, óránként sikerül felállnom, de napról napra fájdalmasabb a farkcsontnál. Nem csak akkor fáj, mikor felállnék, hanem rövid idő után ülés közben is.
2017. júl. 19. 06:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37 hetesen jöttem el, irodai munka, augusztusi a fiam.
2017. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18hetes vagyok most. Augusztus vegeig dolgozok. Sajnos sok csomagat kell pakolni van hogy 10kg folotitt is kellene emelni.. Igy kb. 24 hetesig fogok dolgozni. (Nem is banom, mert sok nehez ugyfelem van)
2017. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Irodai munkán 28 hétig bírtam.
2017. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök! Irigylem azt, aki birta végig, vagy szinte vegig. En még szeretném tolni, mert szeretek dolgozni.
2017. júl. 19. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!